muziejus

Vasaros renginiai Palangoje 2023

Vasaros renginiai Palangoje 2023

 

 

Džiaugiamės šiltėjančiomis dienomis, ilgėjančiais vakarais ir po truputį gyva muzika, renginiais ir naujomis pramogomis užsipildančiu pajūriu. Ar jau planuojate vasaros poilsį Palangoje? Prieš rinkdamiesi poilsio datas, žvilgtelkite į toliau – tai vasaros renginiai Palangoje 2023 metais – galbūt pavyks poilsį prie jūros suderinti su jau pamėgtais, kasmetiniais festivaliais ar tapti naujų, ryškių ir smagių renginių dalimi.

$

Gegužės 26 – 28 d. - Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 2 – 4 d. - Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

$

Birželio 23 – 24 d. - Joninės Palangoje

$

Liepos 6 d. - Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

$

Liepos 19 – 22 d. - „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 17 - 20 d. - “Beach Bike Fest” Šventojoje

Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Gegužės 26 – 28 dienomis

Ko gero ne vienam iš Jūsų „Amber Wind“ pučiamųjų muzikos festivalis yra Palangos vasaros sezono pradžios simbolis – ne išimtis ir ši, artėjanti vasara. Orkestras ir šiemet miesto svečius džiugins savo energija, profesionalumu ir pučiamųjų instrumentų garsų skambesiu. Nuo džiazo standartų iki fanko bei roko muzikos skambesio – kviečiame nepraleisti ir drauge pasimėgauti šia gražia tradicija.

Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

Birželio 2 – 4 dienomis

vasaros renginiai Palangoje 2023 apartamentai Palanga Visit SPA Palangoje

Šiemet festivalis „Myliu Palangą“ skambės garsiai ir bus nepamirštamas, kadangi laukia ypatingas, 770 -ojo Palangos jubiliejaus progai skirta programa. Festivalis jau itin pamėgtas miesto svečių ir žinome kodėl – veiklų ir įdomių užsiėmimų čia randa kiekvienas. Nuo ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertų, šokio teatro pasirodymų ir miesto gatvėse skambančios gyvos muzikos iki įtraukiančių sporto varžybų, edukacinių erdvių ir veiklų vaikams. Dar vieną ryškų ir įsimintiną vasaros sezoną atidarykime drauge!

Jūsų poilsis Palangoje

Vasaros renginiai Palangoje 2023 kartu su Palanga Visit

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Joninės Palangoje

Birželio 23 – 24 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Kasmet Joninės Palangoje paminimos išlaikant senąsias tradicijas, svečius įtraukiant į smagias ir daugeliui naujas, neišbandytas edukacijas ir, žinoma, savitą žavesį ir nuotaiką kuriančiu amatininkų turgeliu. Kviečiame atvykti savojo paparčio žiedo ieškoti skambant gyvai muzikai, aplink šurmuliuojant tautodailininkams ir amatininkams, išbandant naujas, įdomias veiklas.

Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

Liepos 6-ąją

Šventinį liepos 6 – osios vakarą galite praleisti vieno ryškiausių ir populiariausio šių dienų Lietuvos atlikėjų koncerte. Pamėgtos dainos, šou, speciali programa ir, svarbiausia, atlikėjo atvirumas klausytojams. Padainuoti drauge, pasimėgauti Gabrieliaus Vagelio užkrečiančia energija ir pasisemti gerų emocijų kviečiame ir Jus

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

„Aurum 1006 km“ lenktynės

Liepos 19 – 22 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Bene ryškiausia vasaros sezono Palangoje tradicija – greičio ir azarto festivalis “Aurum 1006 km” lenktynės. Trys dienos, kurių metu be lenktynių azarto laukia ir pramogų zonos, atrakcijos vaikams ir suaugusiems, galimybė ir mėgėjams išbandyti automobilių sportą bei išvysti įspūdingus profesionalų pasirodymus. Renginiai Palangoje 2023 neatsiejami nuo šių lenktynių. Atostogoms norisi bent šiek tiek ekstremalių ir azartiškų pramogų?

“Beach Bike Fest” Šventojoje

Rugpjūčio 17 – 20 dienomis

Variklių griausmo ir geros muzikos artėjančią vasarą pajūryje tikrai nepritrūks. “Beach Bike Fest” organizatoriai žada, kad festivalio metu galingų motociklų, geros muzikos, skanaus maisto ir geros nuotaikos nepritrūks. Vienintelis toks festivalis Baltijos šalyse sukvies į pajūry svečius iš visos Europos, tad tikrai bus ką pamatyti ir išgirsti – prisijungti kviečiame ir Jus.

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams. 

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šiltoms, auksinėms vasaros dienoms besiritant žavingame kurortiniame Palangos miestelyje, kviečiame stabtelti ir  akimirką atsikvėpti. Ryškių įvykių ir veiklos šurmulyje mūsų ramus, skandinaviško stiliaus SPA siūlo ramybės atokampį, kuriame galite pabėgti nuo šurmulio ir pelnytai pasirūpinti savimi. Pasinerkite į raminančią mūsų pirties šilumą arba leiskite švelniems sūkurinės vonios burbulams nuplauti jūsų rūpesčius. Atsipalaiduokite masaže ar grožio procedūroje, kurią atlieka mūsų kvalifikuoti profesionalai. Mūsų SPA, kupiname ramybės ir komforto, rasite puikią pusiausvyrą tarp savo vasaros nuotykių. Taigi, nesvarbu, ar praleidote dieną tyrinėdami miestą, ar visą naktį šokdami, nepamirškite sustoti, atsigaivinti ir tikrai pasimėgauti vasaros atostogomis.

naujieji metai Palangoje poilsis Palangoje

Naujieji Metai Palangoje – sutikite Naujuosius 2023 metus pajūryje!

Naujieji metai Palangoje
Sutikite Naujuosius 2023 metus pajūryje!

Kur šiemet kursite šventinę dvasią? Užtikriname, kad ją atrasite Palangoje! Atvykite ir pasimėgaukite vėl atgyjančiomis pajūrio gatvėmis, maloniu šventiniu šurmuliu ir, žinoma, skambančia gyva muzika, kuriai suburs čia atvykstantys atlikėjai.
Tad kas laukia Palangoje per šias žiemos šventes?

$

Gruodžio 15 d. - miuziklas "Paryžiaus Katedra"

$

Gruodžio 26 d. - "Misija Kalėdos" su Mantu Jankavičiumi

$

Gruodžio 28 d. - Humoro klubas "Kelyje 3"

$

Gruodžio 29 d. - baletas "Spragtukas"

$

Gruodžio 30 d. - Vaido Baumilos koncertas

$

Gruodžio 31 d. - Sauliaus Prūsaičio ir Iglės koncertas

$

Gruodžio 31 d. 23:59 - Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

$

Specialus Palanga Visit pasiūlymas "Naujieji metai Palangoje"

Prieš pat Kalėdas – tradicijos ir klasika su miuziklu „Paryžiaus katedra“

Šventes pasitikite su gražiausia meilės istorija, jai išreikšti parašytomis ir atliekamomis dainomis ir jausmingu pasirodymu – gruodžio 15 d., Palangos koncertų salėje, legendinė „Paryžiaus katedra“ vėl džiugins miuziklų ir romantikos gerbėjų širdis. Pasirodymas, kuris sužadins mintis ir jausmus – o argi ne to norisi ramiam, prieššventiniam laikotarpiui?

Antrąją Kalėdų dieną nepamirštamas akimirkas dovanos Mantas Jankavičius

Šį kartą Mantas Jankavičius paruošęs slapto agento, džentelmeno, įvaizdį į pajūrį atvyksta su svarbia misija – sukurti tokias Kalėdas, kuriose nepritrūktų dėmesio vieni kitiems, malonių akimirkų, nuotykių ir, žinoma, geros muzikos. Palikite kasdienius rūpesčius ir ateikite pasimėgauti vakaru – gruodžio 26 – osios vakaras Palangos koncertų salėje bus išties įsimintinas.

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

”HUMORO KLUBAS” su programa ”KELYJE 3” – gruodžio 28 d.

Naujieji metai palangoje 2023 palanga visit apartamentai poilsis palangoje

N16. 

2 valandos išskirtinai gero laiko kartu su komikais Pauliumi Ambrazevičiumi, Mantu Bartuševičium ir Vaidotu Šiožiniu, kurie į Palangą atveža savo naują programą – „Kelyje III“. Naujieji metai Palangoje nebeatsiejami nuo „Humoro klubo” ir jų nuotaiką keliančių pasirodymų. Nepraleiskite progos praskaidrinti savo vakaro Palangoje!

Stebuklinga Kalėdų pasaka „Spragtukas“ gruodžio 29 d. Palangoje

Dar daugiau šventinės magijos dovanos vienas mėgstamiausių baletų pasaulyje „Spragtukas“. Šią Kalėdų pasaką šiemet pristatys vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjų. Pirmos savo viešnagės Lietuvoje metu atlikėjai pristatys vieną gražiausių savo pastatymų – klasikinį baletą „Spragtukas“, kuris sužavės tiek mažus, tiek didelius.

Naujieji metai palangoje 2023 palanga visit apartamentai poilsis palangoje

Geriausi Vaido Baumilos hitai Palangoje skambės gruodžio 30 dieną

Po itin sėkmingų 2022 – ųjų metų atlikėjas Vaidas Baumila išlydėti šiuos metus nori drauge su savo klausytojais Palangoje. Būtent čia Naujieji metai Palangoje su visais geriausiais hitais, šiek tiek burtų, teatrališkumu ir, žinoma, šokiais. Pats atlikėjas sako, kad „Palangoje atliksiu tai, kas labiausiai išjudina publiką, bet bus ir keletas staigmenų – kaipgi šventinis laikotarpis be jų. Labai stengsiuosi padaryti viską, kad po šio koncerto įsikrautume teigiamų emocijų visiems metams“.

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Naujųjų metų išvakarėse energijos ir geros nuotaikos semsimės iš Sauliaus Prūsaičio ir Iglės

Be talentų kūrybai, prodiusavimui, atlikimui, šis duetas ne mažiau džiugina gebėjimu perduoti publikai šviesią energiją ir nesumeluotus jausmus. Šių atlikėjų klausytojai, greičiausiai, puikiai žino, kad vakaras su jais – tai vakaras be rūpesčių ir problemų. Puikiai žinomos dainos, gera nuotaika ir jaukus laikas drauge – taip palydėkite 2022 – uosius

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Gruodžio 31 d. 23:59 jau suburiančia tradicija tapę fejerverkai, kuriuos stebime nuo Palangos tilto. Ir kasmet gera jausti tą susirinkusių šilumą, matyti džiugesio kupinus veidus ir visiems drauge atsisveikinti su praėjusiais ir su naujomis svajonėmis pasitikti naujuosius metus – tai patirti kviečiame ir Jus.

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams. 

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šventinis šurmulys, šypsenomis ir gera nuotaika pasidabinęs kurortas ir paskutinįjį metų vakarą vainikuojantys fejerverkai nuo tilto! Kas gali būti romantiškiau nei Naujieji metai Palangoje? O po ilgų pasivaikščiojimų snieguotu paplūdimiu ir apšerkšnijusiais Palangos pušynais, pakviesime Jus sušilti saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, bei pasimėgauti SPA procedūrų teikiamais malonumais. Ženkite į Naujuosius 2023 metus kupini jėgų naujiems iššūkiams!

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

2022 vasaros renginiai Palangoje

Vasaros renginiai Palangoje

planuokite 2022-ųjų vasarą drauge su Palanga Visit apartamentais ir SPA Palangoje

 

 

Vis dažniau pasirodanti saulė, šylantis oras ir įsibėgėjęs pavasaris jau nukelia mintimis į šurmuliuojantį, gyva muzika ir pramogomis alsuojantį pajūrį. Kaip ir kasmet, renginiai Palangoje šį pavasarį – vasarą kvies Jus atsipalaiduoti ir pasimėgauti dar vienu saulėtu sezonu Palangoje:

$

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

$

Gegužės 26 – 29 dienomis - tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

$

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

$

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

$

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

Lietuviško pavasario, Jurginių proga, Palangą papuoš folkloro kolektyvai, kviesdami miestiečius ir svečius drauge paminėti tarptautinį Jurginių papročių festivalį „Jurgi, paimk raktus“. Visą savaitgalį čia šurmuliuos amatininkų turgeliai, kviesime jungtis į tradicinius šokius be batų, į kūrybines popietes, orientacinius žaidimus bei pasigrožėti įspūdingu ugnies reginiu.

Mūsų paveldo tradicijos – unikalios, susitikime ir puoselėkime jas drauge. Visą programą rasite čia:

Jurginiu festivalis Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Gegužės 26 – 29 dienomis – tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Tradiciškai gegužę vykstantis ir Palangos vasaros sezono šaukliu kasmet tampantis tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ ir vėl džiugins Palangą muzikos skambesiais. Gegužės 26 – 29 dienomis, Palangoje Jūsų laukia orkestrų pasirodymai įvairiose miesto erdvėse, edukacinės dirbtuvės bei susitikimai su meistrais. Vienintelis ir didžiausias pajūryje pučiamųjų muzikos žanro renginys žiūrovams dovanoja įspūdingus paradus, gyvą muziką ir puoselėja meilę jai. Laukiame Jūsų šioje muzikos šventėje Palangoje.

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

Muzikiniai Lino Adomaičio, Saulės kliošo ir kitų muzikos atlikėjų pasirodymai, gatvės teatro spektakliai, išskirtinės edukacijos vaikams, sveikatingumo užsiėmimai… Pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio 3 – 5 dienomis, renginiai Palangoje kiekvienam! Laukia nepamirštamos vasaros sezono atidarymo akimirkos – miesto erdvės užsipildys gyva muzika, kermošiaus prekybininkų šurmuliu, šypsenomis ir atradimais edukaciniuose užsiėmimuose. 

Visą festivalio programą rasite čia:

Palangos sezono atidarymas Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Palangos sezono atidarymas

Jūsų vasaros pradžios poilsis Palangoje

Išskirtinės kokybės apartamentai įsikūrę pušyno pašonėje – jūra visai šalia

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje po vasaros sezono atidarymo

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

Birželio 9 – 12 dienomis Šventosios paplūdimiuose pamatysime baikerius ir jų organizuojamą festivalį „Beach Bike Fest“. Šis, jau kasmetinis suvažiavimas, tai keturių dienų šventė, kuri į vieną vietą, iš visos Europos suburia visus motociklų entuziastus. Organizatoriai kviečia jaukiems vasaros vakarams pajūrio gamtoje ir laikui su draugais, fone skambant roko muzikai.

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

Jonines Palangoje Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Dvi dienas besitęsiančios pramogos ir linksmybės, Joninių tradicijos ir šurmuliuojantys amatininkų turgeliai šiemet Jūsų laukia Palangoje! Šių metų Joninės Palangoje išsiskirs renginių gausa, dėmesiu edukacijai ir tradicijų puoselėjimui –  visą savaitgalį vyks tautodailininkų ir amatininkų kermošius, laukia amatininkų edukacijos, užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Kur savojo paparčio žiedo šiemet ieškosite Jūs?

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

Populiariausias 2022 metų renginys Palangoje

 

Kaip ir kasmet, greitkelis  Klaipėda – Palanga – Kretinga virs autosporto lenktynių trasa!

Didžiausias Rytų Europos autosporto festivalis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ liepos 14-16 dienomis jau 23-ąjį kartą sugrįžta į Palangą! Festivalis, kuriame greičio ir azarto nepritrūks. Būsite pakviesti apsilankyti istorinių automobilių parodoje ar šeimoms skirtose pramogų zonose, o patys neramiausi ir nenustygstantys vietoje turės galimybę tapti ne tik lenktynių stebėtojais, bet ir dalyviais.

Festivalio organizatorius D. Jonušis sako, kad „naujovių nestokosiantis 2022 m. maratonas Palangoje bus įdomus ir patiems varžybų dalyviams, ir nepalyginamai gausesniam lenktynių festivalio gerbėjų būriui“. Laukia pramogos, azartas ir tris dienas netylantis automobilių variklių griausmas.

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Didžiausias ekstremalaus sporto festivalis į Lietuvą, iš visų Baltijos šalių, sukviečia riedlenčių, riedučių, BMX dviračių sporto gerbėjus, o nuo pernai į programą įtrauktas ir vandens sportas! Šokių varžybos, gatvės gimnastų pasirodymai, galimybė išbandyti BMX dviračius, nemokamai pašokinėti ant batutų, išmėginti savo jėgas vandens sporto užduotyse, laisvalaikio zonos ir kitos veiklos, kuriose adrenalino nepritrūks – laukiame ir Jūsų!

SPA Palangoje

Atgaukite jėgas po įspūdžių kupinų dienų Palangoje

Privatus, tik jūsų šeimai ar draugams skirtas laikas, saunos ir sūkurinės vonios erdvėje.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Stintų šventė festivalis Palangos stinta | Jūsų poilsis Palangoje

Festivalis „Palangos stinta” | Jūsų poilsis Palangoje

Vasario 11 – 13 dienomis į pajūrį ir vėl grįžta šventinis šurmulys – kasmetinis festivalis „Palangos Stinta“, Palangos koncertų salėje skambančios Vaido Baumilos dainos ir „Ramybės“ kultūros centrą drebinantis AC/DC Project pasirodymas. Visa tai laukia Jūsų pajūryje!

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje

Naujieji metai 2022 Palangoje | Renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje
2021 metų pabaigos renginiai Palangoje

Jūsų mieste paskutinę šių metų savaitę nevyksta nieko įdomaus? Nes visi keliauja į pajūrį! Tradiciškai šventiniu laikotarpiu Palanga ATGYJA. Čia ir vėl sugužės saujelė žymių atlikėjų tam, kad nustebintų kurorto poilsiautojus. Pažiūrėkite, ką Naujiesiems šiemet paruošė didžiausias pajūrio kurortas! Naujieji metai 2022 Palangoje – sutikime Naujuosius kartu!

Gruodžio 22 d. – miuziklas Paryžiaus katedra

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 d., į Palangos koncertų salę grįžta jau legenda tapęs miuziklas „Paryžiaus katedra“. Neįtikėtino populiarumo ir įvertinimo Lietuvoje bei pasaulyje sulaukęs miuziklas prieš pat šventes kviečia Jus neįtikėtinai meilės istorijai, lydimai muzikos garsų.

Gruodžio 25 d. – Justino Jaručio koncertas

Gruodžio 25 d., drauge švęsti Kalėdas kviečia Justinas Jarutis. Atlikėjas sako, kad „Kalėdos – stebuklų metas, tikrai jaučiu – koncerte stebuklingomis akimirkomis dalinsimės visi“. Jaukiomis akimirkomis dalintis galėsite skambant jau puikiai žinomiems kūriniams – „Savęs“, „Rami“, „Rugpjūtis“ – bei naujiems, Kalėdomis auksuojantiems kūriniams.

Gruodžio 26 d. – „Daddy was a milkman” koncertas

Antroji Kalėdų diena ir išskirtinis vakaras kartu su „Daddy was a milkman”. Nuo 2016 metų koncertus rengiantį atlikėją nuolatos palaiko pilnos arenos jo fanų. Pelnęs ne vieną muzikinį apdovanojimą atlikėjas garantuotai nepaliks abejingų Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

Gruodžio 27 d.  – Humoro klubas „Su visais padažais”

Apvažiavę visą Lietuvą, gruodžio 27 dieną „Humoro klubas“ stoja Palangos koncertų salėje ir kviečia kelioms valandoms gero laiko ir geros nuotaikos.

Tradiciškai scenoje: Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis, Dominykas Klajumas

Ieškantiems gero juoko dozės.

Nepilnamečiams nerekomenduojame.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje humoro klubas

Gruodžio 29 d. – Jazzu koncertas

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Jazzu

Į šventinį muzikinį susitikimą gruodžio 29 d. Palangos koncertų salėje kviečia atlikėja Jazzu, kur skambės žinomiausios ir mylimiausios atlikėjos dainos. Atlikėja sako, kad „mes vis dar išgyvename sudėtingą laikotarpį, todėl galimybė būti visiems drauge ir koncertuoti man yra dviguba šventė, ir dovana.“ Tad laukia stebuklingas vakaras su muzika, šiluma ir neaprėpiamu džiaugsmu tiesiog būti kartu.

Gruodžio 30 d.  – kalėdinė pasaka, baletas “Spragtukas”

Gruodžio 30 dieną jau neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi tapęs baleto pasirodymas pagal E.T.A. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje ir ypatingu šventiniu laikotarpiu pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantis klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantis pasirodymas įvyks Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Spragtukas

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Gruodžio 31 d. 21:00 – „The Adele Songbook” koncertas su Katie Markham

Paskutinę šių metų dieną, 2021 m. gruodžio 31-ąją, Palangos koncertų salė prisipildys geriausiais dainininkės Adele superhitais, kuriuos atliks britų „X Factor“ finalininkė Katie Markham. Pasaulinė megažvaigždė Adele pati išrinko Katie kaip tinkamiausią šiam šou ir sykį net buvo prisijungusi padainuoti kartu. Katie Markham atliekamų dainų programos pavadinimas – „Someone Like You. Adele Songbook“. Dviejų dalių koncerte skambės populiariausi Adeles kūriniai.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Adele songbook koncertas

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Įspūdingi šventiniai fejerverkai, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams siūlys Naujuosius pasitinkanti Palanga. Per daugelį metų nusistovėjusi šventinio fejerverko nuo jūros tilto tradicija nesikeičia!

Kviečiame atvykti ir patirti, ką reiškia per šventes vėl atgyjanti Palanga, kiek jaukaus šurmulio ir Kalėdų dvasios čia telpa!

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

kur pavalgyti palangoje Jusu poilsis palangoje

Kur pavalgyti Palangoje? 6 geriausios vietos! Palanga ir geras maistas.

Kur pavalgyti Palangoje 2023?
6 geriausios mūsų rekomenduojamos vietos

Poilsis Palangoje ir geras kokybiškas maistas – atrodo du neatsiejami dalykai. Tačiau neretai didėjant kavinių ir restoranų skaičiui rasti kokybišką vietą sotiems pusryčiams ar vakarienei gali tapti tikru iššūkiu. Keletas Palanga Visit apartamentai ir SPA rekomendacijų, kad laikas Palangoje neapkarstų. Taigi kur pavalgyti Palangoje:

1. Šeimos restoranėlis „A-petit”

Mūsų favoritas. Jaukus šeimos restoranėlis A-petit turi ką pasiūlyti kiekvienam. Meniu įvairus, žinoma skanus ir svarbiausia – sotus. Aplinka jauki ir rami – dera. Puikus pasirinkimas pusryčiams ar maloniai nuteikiančiai vakarienei. Rekomenduojame išbandyti jų sočius pusryčių sumuštinius ir žuvies pateikalus – jūros ešerio filė vienas geresnių pasirinkimų.

Kainos – vidutinės. Itin sotūs pietūs vienam gali kainuoti 10-15 eurų.
Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.4 km arba 18 min pėsčiomis.

Palanga Visit Apartamentų ir SPA Palangoje svečiams galime užsakyti pusryčius iš A-petit restoranėlio tiesiai į Jūsų kambarį – susisiekite su mūsų administracija norėdami užsisakyti:

Palanga Visit administracija: +370 630 08558

Taip pat kiekvieną dieną jų facebook paskyroje rasite siūlomų dienos pietų meniu – rekomenduojame išbandyti!

Atsiliepimai apie restoranėlį:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/apetitpalanga/

Foto: A-petit Facebook paskyra, Palanga Visit nuotraukos

2. „Šilelis GastroPub”

Jaunimo pamėgta vieta. Skanus maistas, gėrimai ir jauki aplinka. Nenustebkite, kad dėl populiarumo savaitgaliais, švenčių dienomis ar tiesiog esant geram orui teks luktelti gyvoje eilėje. Tačiau sulaukus pasigailėti neteks – kainos ir kokybės santykių vienas geriausių Palangoje. Itin rekomenduojame jų firminius burgerius.

Atstumas nuo apartamentų: vos 700 m arba 9 min pėsčiomis. 
Kainos: vidutinės.

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo
logo atsiliepimai

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/Šilelis-GastroPub

Facebook paskyroje taip pat rasite kasdien atnaujinamą dienos pietų meniu.

 

Foto: Palanga Visit nuotraukos, Šilelis GastroPub Facebook paskyra

3. „Sushi Masters” Palanga – japonų virtuvė Palangoje

Foto: Palanga Visit nuotraukos, Sushi Masters Facebook paskyra

Sushi megėjams – mūsų akimis geriausia vieta Palangoje. Jei jums kyla klausimas kur pavalgyti Palangoje ir norėtumėte pasimėgauti kokybiška rytietiška virtuve – ši vieta Jums. Išskirtiniai ingridientai ir platus jūros gėrybių pasirinkimas. Daugelio žmonių vertinami kaip geriausi sushi. Taip pat Jūsų nenuvils ir jauki restorano aplinka.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.5 km arba 18 min pėsčiomis.
Kainos: Vidutinės/ didesnės (lyginant su kitomis analogiškomis vietomis). Sočiai pavalgyti vienam asmeniui gali kainuoti iki 15-20 eurų.

Daugiau informacijos (darbo laikas, meniu): sushimasters.lt/palanga/

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

4. Kavinė „Vandenis”

Foto: Palanga Visit nuotraukos

Kavinė „Vandenis“ Palangoje – tai vieta, siūlanti ramų poilsį dienos metu už prieinamą kainą ir klasikinį maistą, kuris įtiks plačiajai auditorijai. Ši vieta viena pagrindinių atsakant į klausimą kur pavalgyti Palangoje. Tačiau verta paminėti, kad „Vandenis“ vakarais atgyja su koncertais, todėl jis tampa šurmuliuojančiu centru, o ne ramia vakarienės vieta. Taigi, nors jis puikiai tinka šeimoms dienos metu, prieš apsilankant vakare apsvarstykite tai atsižvelgdami į savo muzikinį skonį. Apskritai „Vandenis“ siūlo gastronomijos ir kultūros derinį, kuris nenuvils daugelio. Taip pat rekomenduotume nepraleisti ir jų siūlomų desertų meniu.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.3 km arba 16 min pėsčiomis.
Kainos: vidutinės.

Daugiau informacijos: www.vandenis.lt/

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

5. Restoranas „grás“

Foto: Palanga Visit nuotraukos

Ramioje Palangos žalumoje įsikūręs restoranas „grás“ – tai kulinarinė oazė, siūlanti nepamirštamą vakarienės patirtį modernioje, subtiliai prabangioje aplinkoje. Meniu pritaikytas įvairiems skoniams – nuo skanių picų iki išskirtinių jautienos antrekotų. Ypatingas dėmesys skiriamas mėsainiams ir žuvies patiekalams, o naminis limonadas ir picos yra populiariausias tarp jaunesnių svečių. Nepriekaištingas aptarnavimas kartu su ramia aplinka, kurią puošia švelnus paukščių ir vandens garsas, sukuria tikrai malonią atmosferą. Nuo retkarčiais vykstančių muzikinių renginių iki meniu, kuriuo patenkinti lieka visi – „grás“ yra atsakymas į klausimą „kur pavalgyti Palangoje”.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.4 km arba 16 min pėsčiomis.
Kainos: Vidutinės

Besilankantiems pirmąjį kartą Vila Komoda rekomenduoja devynių elementų degustaciją

Daugiau informacijos: facebook.com/vilakomoda

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

6. Restoranas „Vila Komoda”

Foto: Vila Komoda Facebook paskyra

Pasaulinio lygio restoranas norintiems atrasti kažką naujo. Sezoninis kintantis meniu – pietūs, pusryčiai, degustacijos – puiki vieta norintiems kokybės, prabangos ir išskirtinumo jausmo. Išskirtinės kokybės ir pateikimo maistas Palangoje, o šis restoranas 2019 metais yra netgi patekęs į geriausių Lietuvos TOP5.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.3 km arba 15 min pėsčiomis.
Kainos: Didelės, tačiau vertos.

Besilankantiems pirmąjį kartą Vila Komoda rekomenduoja devynių elementų degustaciją.

Daugiau informacijos: facebook.com/vilakomoda

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Turite gerų pasiūlymų kur pavalgyti Palangoje? Parašykite mums!

Palangos Gintaro Muziejus

Palangos gintaro muziejus

Nuo šiol pažinti Palangos gintaro muziejų taip pat galite atsisiuntę išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programėlę „izi.TRAVEL“

ATSISIŲSTI PROGRAMĖLĘ

Svarstote ką veikti Palangoje? nepraleiskite progos savo viešnagės metu aplankyti Palangos gintaro muziejaus!

Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Palangos Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje. Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

Pirmajame aukšte esančios rūmų erdvės lankytojus žavi atnaujintais istoriniais rūmų interjerais, pasakojančiais apie grafų Tiškevičių gyvenimą šiuose rūmuose. Palangos bei grafų Tiškevičių istorija besidomintiems lankytojams pristatomos autentiškai įrengtos erdvės: Holas, Renginių salė, Raudonasis salonas, Didysis salonas, Grafienės kabinetas, Mėlynasis salonas, Jaunojo grafo kabinetas, Mažasis salonas.

Šiose reprezentacinėse rūmų salėse atkurta aristokratų rezidencijos aplinka, kurioje eksponuojami XVIII amžiaus pabaigos – XX amžiaus pradžios didikų rūmų interjerų kūriniai iš Lietuvos dailės muziejaus išsaugotų grafų Tiškevičių, kitų Lietuvos didikų rūmų bei privačių kolekcijų. Interjerų ekspozicijos autorius – Romualdas Budrys.

Antrajame aukšte pristatoma unikali gintaro ekspozicija, kuri supažindina su gintaro susidarymu, prekybos keliais, gavyba, apdirbimu. Po 2015 m. renovacijos ji papildyta ar­cheo­lo­gi­niais eksponatais, at­nau­jin­ta ir ink­liu­zų ko­lek­ci­ja. Lan­ky­to­jai ga­li iš­vys­ti vi­siš­kai nau­ją gin­ta­ro morfologijos eks­po­zi­ci­ją. Pirmajame aukšte į laikinas parodas kviečia Koplyčios parodų salė.

Paslaugos ir darbo laikas

Lankytojai aptarnaujami, parodos, ekspozicija veikia

Rugsėjo 1–gegužės 30 d.:

 • Antradieniais–šeštadieniais – 11.00–17.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 16.30 val.)
 • Sekmadieniais – 11.00–16.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 15.30 val.)
 • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Birželio 1–rugpjūčio 31 d.:

 • Antradieniais–šeštadieniais – 10.00–20.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 19.00 val.)
 • Sekmadieniais – 10.00–19.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 18.00 val.)
 • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Ekspozicijos, parodos pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis neveikia.

Bilietų kainos

 

Gegužės 15–rugsėjo 15 d.:

 • Suaugusiesiems – 6 €
 • Kaina su nuolaida – 3 €
 • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

 

Rugsėjo 16 –gegužės 14

 • Suaugusiesiems – 4 €
 • Kaina su nuolaida – 2 €
 • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

KITI STRAIPSNIAI

© Visos teisės saugomos
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos