Maistas

Naujieji metai 2022 Palangoje | Renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje
2021 metų pabaigos renginiai Palangoje

Jūsų mieste paskutinę šių metų savaitę nevyksta nieko įdomaus? Nes visi keliauja į pajūrį! Tradiciškai šventiniu laikotarpiu Palanga ATGYJA. Čia ir vėl sugužės saujelė žymių atlikėjų tam, kad nustebintų kurorto poilsiautojus. Pažiūrėkite, ką Naujiesiems šiemet paruošė didžiausias pajūrio kurortas! Naujieji metai 2022 Palangoje – sutikime Naujuosius kartu!

Gruodžio 22 d. – miuziklas Paryžiaus katedra

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 d., į Palangos koncertų salę grįžta jau legenda tapęs miuziklas „Paryžiaus katedra“. Neįtikėtino populiarumo ir įvertinimo Lietuvoje bei pasaulyje sulaukęs miuziklas prieš pat šventes kviečia Jus neįtikėtinai meilės istorijai, lydimai muzikos garsų.

Gruodžio 25 d. – Justino Jaručio koncertas

Gruodžio 25 d., drauge švęsti Kalėdas kviečia Justinas Jarutis. Atlikėjas sako, kad „Kalėdos – stebuklų metas, tikrai jaučiu – koncerte stebuklingomis akimirkomis dalinsimės visi“. Jaukiomis akimirkomis dalintis galėsite skambant jau puikiai žinomiems kūriniams – „Savęs“, „Rami“, „Rugpjūtis“ – bei naujiems, Kalėdomis auksuojantiems kūriniams.

Gruodžio 26 d. – „Daddy was a milkman“ koncertas

Antroji Kalėdų diena ir išskirtinis vakaras kartu su „Daddy was a milkman“. Nuo 2016 metų koncertus rengiantį atlikėją nuolatos palaiko pilnos arenos jo fanų. Pelnęs ne vieną muzikinį apdovanojimą atlikėjas garantuotai nepaliks abejingų Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

Gruodžio 27 d.  – Humoro klubas „Su visais padažais“

Apvažiavę visą Lietuvą, gruodžio 27 dieną „Humoro klubas“ stoja Palangos koncertų salėje ir kviečia kelioms valandoms gero laiko ir geros nuotaikos.

Tradiciškai scenoje: Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis, Dominykas Klajumas

Ieškantiems gero juoko dozės.

Nepilnamečiams nerekomenduojame.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje humoro klubas

Gruodžio 29 d. – Jazzu koncertas

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Jazzu

Į šventinį muzikinį susitikimą gruodžio 29 d. Palangos koncertų salėje kviečia atlikėja Jazzu, kur skambės žinomiausios ir mylimiausios atlikėjos dainos. Atlikėja sako, kad „mes vis dar išgyvename sudėtingą laikotarpį, todėl galimybė būti visiems drauge ir koncertuoti man yra dviguba šventė, ir dovana.“ Tad laukia stebuklingas vakaras su muzika, šiluma ir neaprėpiamu džiaugsmu tiesiog būti kartu.

Gruodžio 30 d.  – kalėdinė pasaka, baletas “Spragtukas”

Gruodžio 30 dieną jau neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi tapęs baleto pasirodymas pagal E.T.A. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje ir ypatingu šventiniu laikotarpiu pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantis klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantis pasirodymas įvyks Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Spragtukas

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Gruodžio 31 d. 21:00 – „The Adele Songbook“ koncertas su Katie Markham

Paskutinę šių metų dieną, 2021 m. gruodžio 31-ąją, Palangos koncertų salė prisipildys geriausiais dainininkės Adele superhitais, kuriuos atliks britų „X Factor“ finalininkė Katie Markham. Pasaulinė megažvaigždė Adele pati išrinko Katie kaip tinkamiausią šiam šou ir sykį net buvo prisijungusi padainuoti kartu. Katie Markham atliekamų dainų programos pavadinimas – „Someone Like You. Adele Songbook“. Dviejų dalių koncerte skambės populiariausi Adeles kūriniai.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Adele songbook koncertas

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Įspūdingi šventiniai fejerverkai, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams siūlys Naujuosius pasitinkanti Palanga. Per daugelį metų nusistovėjusi šventinio fejerverko nuo jūros tilto tradicija nesikeičia!

Kviečiame atvykti ir patirti, ką reiškia per šventes vėl atgyjanti Palanga, kiek jaukaus šurmulio ir Kalėdų dvasios čia telpa!

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną
kur pavalgyti palangoje Jusu poilsis palangoje

Kur pavalgyti Palangoje? Poilsis Palangoje ir geras maistas. 4 geriausios vietos pavalgyti

Kur pavalgyti Palangoje?
4 geriausios mūsų rekomenduojamos vietos

Poilsis Palangoje ir geras kokybiškas maistas – atrodo du neatsiejami dalykai. Tačiau neretai didėjant kavinių ir restoranų skaičiui rasti kokybišką vietą sotiems pusryčiams ar vakarienei gali tapti tikru iššūkiu. Keletas Palanga Visit apartamentai ir SPA rekomendacijų, kad laikas Palangoje neapkarstų:

1. Šeimos restoranėlis „A-petit“

Mūsų favoritas. Jaukus šeimos restoranėlis A-petit turi ką pasiūlyti kiekvienam. Meniu įvairus, žinoma skanus ir svarbiausia – sotus. Aplinka jauki ir rami – dera. Puikus pasirinkimas pusryčiams ar maloniai nuteikiančiai vakarienei. Rekomenduojame išbandyti jų sočius pusryčių sumuštinius ir žuvies pateikalus – jūros ešerio filė vienas geresnių pasirinkimų.

Kainos – vidutinės. Itin sotūs pietūs vienam gali kainuoti 10-15 eurų.
Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.4 km arba 18 min pėsčiomis.

Palanga Visit Apartamentų ir SPA Palangoje svečiams galime užsakyti pusryčius iš A-petit restoranėlio tiesiai į Jūsų kambarį – susisiekite su mūsų administracija norėdami užsisakyti:

Palanga Visit administracija: +370 630 08558

Taip pat kiekvieną dieną jų facebook paskyroje rasite siūlomų dienos pietų meniu – rekomenduojame išbandyti!

Atsiliepimai apie restoranėlį:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/apetitpalanga/

Foto: A-petit Facebook paskyra, Palanga Visit nuotraukos

2. Restoranas „Vila Komoda“

Foto: Vila Komoda Facebook paskyra

Pasaulinio lygio restoranas norintiems atrasti kažką naujo. Sezoninis kintantis meniu – pietūs, pusryčiai, degustacijos – puiki vieta norintiems kokybės, prabangos ir išskirtinumo jausmo. Išskirtinės kokybės ir pateikimo maistas Palangoje, o šis restoranas 2019 metais yra netgi patekęs į geriausių Lietuvos TOP5.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.3 km arba 15 min pėsčiomis.
Kainos: Didelės, tačiau vertos.

Besilankantiems pirmąjį kartą Vila Komoda rekomenduoja devynių elementų degustaciją

Daugiau informacijos: facebook.com/vilakomoda

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

3. „Šilelis GastroPub“

Jaunimo pamėgta vieta. Skanus maistas, gėrimai ir jauki aplinka. Nenustebkite, kad dėl populiarumo savaitgaliais,švenčių dienomis ar tiesiog esant geram orui teks luktelti gyvoje eilėje. Tačiau sulaukus pasigailėti neteks – kainos ir kokybės santykių vienas geriausių Palangoje. Itin rekomenduojame jų firminius burgerius.

Atstumas nuo apartamentų: vos 700 m arba 9 min pėsčiomis. 
Kainos: vidutinės.

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo
logo atsiliepimai

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/Šilelis-GastroPub

Facebook paskyroje taip pat rasite kasdien atnaujinamą dienos pietų meniu.

 

Foto: Šilelis GastroPub Facebook paskyra

4. „Sushi Masters“ Palanga – japoniškas maistas Palangoje

Foto: Sushi Masters Facebook paskyra

Sushi megėjams – mūsų akimis geriausia vieta Palangoje. Jei jums kyla klausimas kur pavalgyti Palangoje ir norėtumėte pasimėgauti kokybiška rytietiška virtuve – ši vieta Jums. Išskirtiniai ingridientai ir platus jūros gėrybių pasirinkimas. Daugelio žmonių vertinami kaip geriausi sushi. Taip pat Jūsų nenuvils ir jauki restorano aplinka.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.5 km arba 18 min pėsčiomis.
Kainos: Vidutinės/ didesnės (lyginant su kitomis analogiškomis vietomis). Sočiai pavalgyti vienam asmeniui gali kainuoti iki 15-20 eurų.

Daugiau informacijos (darbo laikas, meniu): sushimasters.lt/palanga/

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Turite gerų pasiūlymų kur pavalgyti Palangoje? Parašykite mums!

Palangos Gintaro Muziejus

Palangos gintaro muziejus

Nuo šiol pažinti Palangos gintaro muziejų taip pat galite atsisiuntę išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programėlę „izi.TRAVEL“

ATSISIŲSTI PROGRAMĖLĘ

Svarstote ką veikti Palangoje? nepraleiskite progos savo viešnagės metu aplankyti Palangos gintaro muziejaus!

Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Palangos Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje. Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

Pirmajame aukšte esančios rūmų erdvės lankytojus žavi atnaujintais istoriniais rūmų interjerais, pasakojančiais apie grafų Tiškevičių gyvenimą šiuose rūmuose. Palangos bei grafų Tiškevičių istorija besidomintiems lankytojams pristatomos autentiškai įrengtos erdvės: Holas, Renginių salė, Raudonasis salonas, Didysis salonas, Grafienės kabinetas, Mėlynasis salonas, Jaunojo grafo kabinetas, Mažasis salonas.

Šiose reprezentacinėse rūmų salėse atkurta aristokratų rezidencijos aplinka, kurioje eksponuojami XVIII amžiaus pabaigos – XX amžiaus pradžios didikų rūmų interjerų kūriniai iš Lietuvos dailės muziejaus išsaugotų grafų Tiškevičių, kitų Lietuvos didikų rūmų bei privačių kolekcijų. Interjerų ekspozicijos autorius – Romualdas Budrys.

Antrajame aukšte pristatoma unikali gintaro ekspozicija, kuri supažindina su gintaro susidarymu, prekybos keliais, gavyba, apdirbimu. Po 2015 m. renovacijos ji papildyta ar­cheo­lo­gi­niais eksponatais, at­nau­jin­ta ir ink­liu­zų ko­lek­ci­ja. Lan­ky­to­jai ga­li iš­vys­ti vi­siš­kai nau­ją gin­ta­ro morfologijos eks­po­zi­ci­ją. Pirmajame aukšte į laikinas parodas kviečia Koplyčios parodų salė.

Paslaugos ir darbo laikas

Lankytojai aptarnaujami, parodos, ekspozicija veikia

Rugsėjo 1–gegužės 30 d.:

 • Antradieniais–šeštadieniais – 11.00–17.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 16.30 val.)
 • Sekmadieniais – 11.00–16.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 15.30 val.)
 • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Birželio 1–rugpjūčio 31 d.:

 • Antradieniais–šeštadieniais – 10.00–20.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 19.00 val.)
 • Sekmadieniais – 10.00–19.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 18.00 val.)
 • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Ekspozicijos, parodos pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis neveikia.

Bilietų kainos

 

Gegužės 15–rugsėjo 15 d.:

 • Suaugusiesiems – 6 €
 • Kaina su nuolaida – 3 €
 • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

 

Rugsėjo 16 –gegužės 14

 • Suaugusiesiems – 4 €
 • Kaina su nuolaida – 2 €
 • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

KITI STRAIPSNIAI

Dviračių takai | Aktyvus poilsis Palangoje

Dviračių takai

Sporto mėgėjams praturtintas poilsis Palangoje

Palangos dviračių takų žemėlapis PDF formatuPajūrio trasos

Palanga ypač gerai pritaikyta dviračių mylėtojams – per kurortą, pajūriu nusidriekusios kelios dviratininkams pritaikytos trasos, kurių bendras ilgis siekia keliasdešimt kilometrų. Štai keletas įdėjų kelionėms dviračiu: 

 • Pažintinė kelionė dviračiais aplankant žymiausias Palangos vietas: Birutės kalną, Palangos kurhauzą, Gintaro dirbtuves, Meilės alėją, Palangos botanikos parką. 
 • Už nugaros palikus kurortą ir artėjant uostamiesčio link galima aplankyti senąsias gintaro gaudymo vietas, pasigrožėti aukščiausiu Lietuvos pajūrio skardžiu – Olando kepure. 
 • Nebijantys ilgesnių kelionių dviračiais gali dviračių taku pasiekti Lietuvos uostamiestį – Klaipėdą.
 • Dviračių taku, nutiestu Darbėnų gyvenvietės kryptimi, galima užsukti į vietos gyventojų bei svečių itin mėgstamą HBH pramogų kompleksą Žibininkų kaime. 
 • Apsisprendus iš Palangos pasukti link Latvijos sienos, lengvai pasiekiama Šventoji.  

KITI STRAIPSNIAI

Ką veikti Palangoje

Bėgimo takas „Labrytys“

"Labrytys"

Sporto mėgėjams praturtintas bėgimo takas

ATSISIŲSKITE BĖGIMO TAKO ŽEMĖLAPĮ

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjus pasitiks vos 50 metrų nuo Palanga Visit & SPA apartamentų esantis pajūrio pušynu besidriekiantis sveikatingumo takas „Labrytys“. Čia rasite 6 kilometrų ilgio žiedinę trasą miško taku, o per poilsio pertraukėles pasimankštinti galėsite „Labryčio“ take įrengtose penkiose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais. Šį taką įvertino Palangos miesto gyventojai, o mankštintis miške jau pamėgo ir kurorte atostogaujantys svečiai. 

„Labryčio“ take taip pat įrengti dviračių stovai, suoliukai bei šiukšlių dėžės. „Labrytys“ sporto mėgėjų nestokoja visais metų laikais. 

KITI STRAIPSNIAI

© Visos teisės saugomos
UAB Naspecto 2014 – 2021

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos