edukacinė veikla

Renginiai Palangoje 2024 Palangos Stinta apartamentai ir SPA Palangoje

2024 Vasario renginiai Palangoje | Festivalis “Palangos stinta” | Jūsų poilsis Palangoje

2024 Vasario mėn. renginiai Palangoje | festivalis „Palangos stinta“ | Jūsų poilsis Palangoje

 

 

Pamirškite, kad Palangoje ką veikti ir pamatyti yra tik vasarą. Kurortas gyvas ištisus metus: nuo ryškiausių vasaros festivalių iki šventiškų ir įtraukiančių renginių žiemą. O šis vasaris Palangoje bus ypač įdomus ir turiningas, tad dalinamės šių metų šventiniais vasario renginiais Palangoje ir kviečiame prie jūros!

$

Vasario 9 – 11 d. - Festivalis „Palangos stinta 2024 m.“

$

Vasario 10 d. - ŠVENTĖ "PALANGOS STINTA 2024": RONDO

$

Vasario 14 d. - „BIPLAN“ koncertas

$

Vasario 16 - osios minėjimo renginiai Palangoje

$

Vasario 17 d. - "ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS" koncertas

$

Ką veikti Palangoje atostogų metu? 4 idėjos nepamirštamoms akimirkoms

Renginiai Palangoje 2024 Palangos Stinta apartamentai ir SPA Palangoje

Festivalis Palangos stinta 2024 m.

Vasario 9 – 11 dienomis

Tradicinis ir laukiamiausias vasario festivalis, be abejonės, „Palangos Stinta“ šiemet į pajūrį grįžta vasario 9 – 11 dienomis. Šventė, kurios metu pajūrio krašto kultūra ir paveldas atsiskleidžia per maistą, muziką, varžybas ir žvejiškas tradicijas. Dalyvavusieji žino – geros nuotaikos, išbandomų naujų veiklų ir kvapnaus maisto nepritrūks. Netekusiems lankytis verta pajausti tą šventišką šurmulį, pasisemti geros nuotaikos stebint ar įsitraukiant į čempionatus ir, žinoma, paskanauti festivalio akcento – stintos.

Programa

JŪRATĖS IR KASTYČIO SKVERE

vos 14 min pėsčiomis nuo Palanga Visit apartamentų ir SPA

Renginiai Palangoje 2024 Palangos Stinta apartamentai ir SPA Palangoje Jurates ir kastycio skveras

Vasario 10 d.

8:00 – 12:00: Stintų meškeriojimo varžybos ant Palangos tilto mero taurei laimėti.
11:00 „Didžiosios Stintos“ sutiktuvės centrinėje miesto aikštėje.
12:00 „Palangos Stinta 2024“ atidarymas, „Stintų Ordino“ riterių inauguracija.
12:30 Stintų meškeriojimo varžybų Palangos mero taurei laimėti apdovanojimai;
12:45 Baltijos šalių žuvies barbekiu turnyro Halinos Bovševič taurei laimėti atidarymas
13:00 – 18:00 Šventinis koncertas „21 stintos bučinys“.
14:30 Baltijos šalių žuvies barbekiu turnyro Halinos Bovševič taurei laimėti apdovanojimai.
15:00 Jubiliejinės 30-tos „ruonių“ maudynės jūroje, prie Palangos tilto. Sveikuolių košė ir žolinčių arbata.
17:00 „Didžiosios stintos“ palydos teatralizuota eisena nuo centrinės aikštės iki Palangos tilto.
18.00: „Didžiosios stintos“ sudeginimas paplūdimyje prie Palangos tilto.

Vasario 11 d.

12:00 Užgavėnių stintinių blynų valgymas J. Basanavičiaus g..
15:00 Morės palydų eisena nuo centrinės aikštės iki Palangos tilto.
16:00 Kanapinio ir Lašininio dvikova, Morės sudeginimas palūdimyje prie Palangos tilto.

MUGĖS IR KIEMAI

Vasario 9 – 11 dienomis

ŽUVIES MUGĖ | VIETA: J. Basanavičiaus gatvė

Pajūrio žvejai ir restoranai bei kavinės pateiks šviežios, agurkais kvepiančios, iškeptos, išrūkytos, vvytintos stintis, gardžios žuvienės ir kitų žuvų skaniausius patiekalus.

TAUTODAILĖS MUGĖ | VIETA: Vytauto gatvė

Geriausi Lietuvos tautodailininkų, tautinio ir kulinarinio paveldo mugė. Čia rasite gintarinių, metalinių, molinių, medinių, megztų, meduolinių ir kitokių stintų bei geriausius Lietuvos Tautodailės dirbinius ir kulinarinio paveldo gardumynus.

ŽEMAITIŠKO KASTINIO IR KURŠIŠKOS STINTIENĖS KIEMAS | VIETA: J. Basanavičiaus gatvė 44

Unikalus žemaitiško kastinio bei jo gaminimo subtilybių pristatymas, sūrių degustacijos, originalios senovinės kuršiškos stintienės pristatymas.

ŠEIMŲ ETNO PRAMOGŲ KIEMAS | VIETA: Centrinė aikštė

Žvejosime, meškeriosime, gaudysime stintas, klamposime per pelkes, šoksime kojūkais, lenktyniausime klumpėmis ir varysime ratus. Žaisime lazdomis ir virvėmis, mesime plunksnas, suksime vilkelius ir daug kitų įvairių tradicinių lietuvių liaudies individualių ir komandinių žaidimų ir rungčių, skirtų visai šeimai.

KITA INFORMACIJA

RENGINYS LAUKIA VISŲ SVEČIŲ, JIS YRA NEMOKAMAS IR VIEŠAS VISIEMS!

Renginys yra viešas ir nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama bei filmuojama. Visi atvaizdai galės būti panaudoti informacijoje skirtoje šventės viešinimui.

Jūsų poilsis Palangoje

Vasario mėnesio renginiai Palangoje 2024 metais kartu su Palanga Visit apartamentais ir SPA Palangoje

Žiemos savaitgalis Palangoje be rūpesčių ir kaip namuose. Aukštos kokybės apartamentai ir SPA Palangoje vos keli šimtai metrų nuo jūros kopų.

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

ŠVENTĖ „PALANGOS STINTA 2024“: RONDO koncertas Palangoje

Vasario 10 dieną

Vasario 10 dieną, kasmetinės šventės „Palangos stinta 2024“ metu, pasirodys grupė „Rondo“. Pamėgta grupė ir dainos, kurių žodžius mokame mintinai, gyvai skambės Palangos koncertų salėje. Žinomiausi hitai, linksmos melodijos ir šiek tiek nostalgijos prieskonio sukurs įsimintiną vakarą.

Biplan koncertas Palangoje

Vasario 14 dieną

Sunku įvardinti, kokių atlikėjų gyvo garso koncertas galėtų labiau tikti romantiškajai Valentino dienai: dainos, kuriose pajausime romantiką, švelnumą subtiliai derančią su džiugia ir šventine nuotaika. Vasario 14 dieną Palangos muzikos klube „Vandenis“ grupė „Biplan“ dovanos romantišką koncertą su specialiai parinktais kūriniais apie svarbiausius jausmus ir Jos Didenybe – Amore! Jaukus vakaras su ryškiausiais grupės hitais

Renginiai Palangoje 2024 Palangos Stinta apartamentai ir SPA Palangoje

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas

Vasario 17 dieną

Vasario 17 dieną, Palangos koncertų salėje pasirodymą surengs ir naująjį albumą „Viskas bus gerai“ pristatys grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Grupės gerbėjai žino, kad šie atlikėjai tikrai moka klausytojus užkrėsti energija ir gera nuotaika. O šalia to dar pridėkime ir specialią scenografiją, magiškus kostiumus, niekur nematytas dekoracijas bei įtaigų muzikinį pasakojimą – visa tai padovanos gerų emocijų lydimą vakarą.

Vasario 16 – osios minėjimo renginiai Palangoje

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečiame dalyvauti minėjimo renginiuose Palangos miesto erdvėse, kur netrūks muzikos ir meninių akcentų. Šią šventinę dieną laukia edukacijos ir užsiėmimai visai šeimai, koncertai ir tautinių kolektyvų pasirodymai. Signatarų alėjoje bus eksponuojama unikali patyriminė Lietuvos nepriklausomybės akto garso instaliacija, kuri suteiks ne tik garsinį suvokimą, bet matant priešais save dokumento originalo kopiją, projektuos patriotinius jausmus.

SPA Palangoje

Jūsų poilsis Palangoje

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Moksleivių atostogos: puikus metas malonioms šeimos atostogoms prie jūros Palangoje

Pasimėgaukite jaukiu, žiemišku šeimos poilsiu visai šalia jūros: nemokamas poilsis vaikams, apartamentai pritaikyti šeimoms, integruotos virtuvės zonos su visais reikalingais virtuvės įrankiais, nemokamai suteikiamos lovytės – maniežai ir maitinimo kėdutės. O štai keletas idėjų, ką nuveikti žiemą pajūryje neapsiribojant festivaliu „Palangos stinta“ ir kitais renginiais Palangoje:

  1. Gamta žiemą kitokia, tad ir vietos, kuriose galbūt įprastai lankotės šiltuoju sezonu, žiemą atsiskleis kitaip. Aplankykite Birutės parką, užsukite į pasakų parką, kur pasitiks interaktyvios pramogos mažiesiems, pasivaikščiokite po skulptūrų parką. Žinoma, skirkite laiko ir pasivaikščiojimui pajūriu tuo pačiu leisdamiesi ir į gintaro paieškas: vėjai išjudina jūros dugno gruntą, tad kur kas didesnė tikimybė rasti gintarų.
  2. Pakeliaukite ir aplink Palangą – unikaliose gamtos vietose žiemą atsiveria įspūdingi peizažai. Atvykus prie Olando kepurės ar leidžiantis šalia esančiu pažintiniu taku „Litorina“ prieš Jūsų akis atsivers aukštų skardžių, netipiškos ir Lietuvos gamtai nebūdingos augmenijos ir istorinių vietovių reginys.
  3. Žiema geriausias metas padaryti tai, kam vasarą įprastai pritrūksta laiko – apsilankykite pajūrio muziejuose, kurių Palangoje nemažai. Modernizuotame Palangos kurorto muziejuje visada rasite edukacinių užsiėmimų, įtraukiančių pokalbių ir istorijų, vyksta filmų peržiūros. Šunų muziejuje galite pamatyti net iš Aliaskos ar Kubos atkeliavusius keturkojus bei eksponatus iš koralų, gintarų, konditerinių medžiagų, kurių muziejuje beveik 2000. Palangos turizmo informacijos centre rasite atskiras erdves vaikams, poilsio zonas, edukacijas ir interaktyvią erdvę, kurioje laukia 3D filmai, fotobūdelės ir virtualios „kelionė“ laiku. Palangos gintaro muziejuje galite nemokamai pasinaudoti muziejaus planšetiniais kompiuteriais, kuriuose įdiegtas audiogidas supažindins su grafų Tiškevičių gyvenimu.
  4. Po ilgų pasivaikščiojimų ir žiemos pramogų gryname ore, sušilkite ir atsipalaiduokite saunoje su sūkurine vonia. Pasimėgaukite privačiu, tik Jūsų šeimai skirtu laiku SPA, kur šeimos laiko nedrums aplinkinių šurmulys. Kvapnia arbata, poilsiu ir laiku drauge mėgausitės netrukdomi.

Naujieji Metai Palangoje 2024 | Renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje
Sutikite Naujuosius 2024 metus pajūryje!

Šventiniu laikotarpiu pajūris vėl atgyja: lemputėmis ir kalėdiniais žaisliukais pasipuošęs miestas, gausybė renginių, dovanojančių šypsenas ir gerą nuotaiką, bei malonus šventinis šurmulys. Ne kitokios bus ir šių metų žiemos šventės – pažiūrėkite, kokia šventinė programa laukia Palangoje:

$

Gruodžio 16 d. - Martynas Kavaliauskas ir jo "Šventinis turas"

$

Gruodžio 25 d. - koncertas "SAULIUS PRŪSAITIS - DISKOTEKA"

$

Gruodžio 26 d. - Magiškasis Liūtas Karalius

$

Gruodžio 27 d. - baletas "DON KICHOTAS"

$

Gruodžio 28 d. - Justino Jaručio Palangos koncertų salėje

$

Gruodžio 29 d. - Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje

$

Gruodžio 30 d. - ABBA dainų koncertas

$

Gruodžio 31 d. - Rūta Ščiogolevaitė "Naujametinis koncertas „Kai aš įsimyliu...“

$

Gruodžio 31 d. - Naujametinis "QUEEN SHOW". Jeronimas Milius

$

Gruodžio 31 d. 23:59 - Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

$

Sausio 1d. - „Humoro klubo“ pasirodymas „Šiek tiek siaubinga“

$

Specialus Palanga Visit pasiūlymas "Naujieji metai Palangoje"

Smagų, šventinį maratoną pajūryje pradės Martynas Kavaliauskas

Gruodžio 16 – ąją Palangos koncertų salėje pasirodantis atlikėjas šiemet išsikėlė tikslą klausytojams padovanoti maksimaliai šventišką, pozityvų ir linksmą vakarą. Koncerto metu skambės tiek autoriniai atlikėjo kūriniai, tiek atrinkti geriausi kūriniai iš visų prieš tai skambėjusių programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvis Presley dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais. Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

Naujieji metai Palangoje ir gražiausių metų švenčių laukimas kartu su su trumpa muzikine kelione, kuri nukels į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leis dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika.

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Siautulingos Kalėdos su Sauliumi Prūsaičiu gruodžio 25 – ąją Palangos koncertų salėje

Areninių Sauliaus Prūsaičio koncertų pavadinimas „Diskoteka“ sufleruoja, kad energijos, geros nuotaikos ir galimybės atsipalaiduoti nepritrūks, todėl gruodžio 25 – ąją kviečiame į Palangos koncertų salę. Šventinė diskoteka su šviesų šou, įspūdinga scenografija ir hipnotizuojančiais blyksniais. O šalia to dar pridėkime atlikėjo charizmą, kiekvienam puikiai žinomus super hitus ir tvyrančią šventinę nuotaiką.

Ko daugiau reikia smagiam Kalėdų vakarėliui?

Įspūdingas gyvo garso teatralizuotas koncertas „Liūtas Karalius“ gruodžio 26 – ąją Palangoje

Didingas kūrinys, kuriame darniai susijungiantys svarbiausi akcentai padovanos nepamirštamą reginį: pasirodymą atliks žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis, Deivis Norvilas, gyvo garso grupė kartu su styginiais instrumentais, Vilnius Voices choras, šou elementai, gražiausios Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos. Teatralizuotas koncertas, kuris šventiniame šurmulyje pakvies stabtelti ir pagalvoti apie tai, kas svarbiausia – įvertinti meilę, draugystę ir ištikimybę. Galingos „Liūto Karaliaus“ dainos, scenografija, vaidyba užburs ir palies kiekvieną – tiek suaugusius, tiek vaikus.

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

Po pasaulį keliaujanti klasikinio baleto trupė gruodžio 27 – ąją pasirodys Palangoje su baletu „Don Kichotas“

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Palangoje pasirodys klasikinio baleto trupė „Sofia Festival Ballet “, jau daugybę metų džiuginanti viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika ir išpuoselėta choreografija. Šokio trupė, kurią sudaro vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai, Palangos koncertų salėje pristatys visame pasaulyje mėgstamą klasikinį baletą „Don Kichotas“.  Pasirodymas, kuriame netrūksta nei temperamento, nei turiningos choreografijos, nei tikros šventinės nuotaikos – pasimėgauti žaižaruojančiomis ryškiomis spalvomis, scenografija ir išpuoselėta choreografija, kviečiame ir Jus

Vienintelis Justino Jaručio žiemos pasirodymas pajūryje – gruodžio 28 d. Palangoje

Puikiai žinomos ir kiekvieną paliečiančios lyriškos atlikėjo dainos, prieš pat Naujuosius metus pakvies prisiminti gražiausias išeinančių metų akimirkas ir su pakilia nuotaika pasitikti Naujuosius. Koncertas, kuriame derės ir siautulingi šokiai, ir jautri lyrika, ir malonus gyvo garso skambesys. Kviečiame emocijų kupinam vakarui gruodžio 28 dieną, Palangos koncertų salėje:

Gruodžio 29 dieną gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu „Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje“

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Visas emocijų spektras – nuo nostalgiškų prisiminimų, apmąstymų iki skambaus juoko ir šokių – laukia gruodžio 29 – osios vakarą Palangos koncertų salėje. Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis kviečia kiek kitokiam metų palydėjimui: gyvo garso koncertas kartu su komedija, pasakojimais ir žaidimais. Renginio vedėjai kviečia pasipuošti savo gražiausiomis suknelėmis, užsirišti kaklaraiščius ir drauge pasiklausyti gražiausių lietuviškų 90-ųjų dainų, nusikelti į prisiminimus ir su šypsena veide juos prisiminti. Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią padės sukurti kalėdinė scenografija, specialiai kuriamas šviesų dizainas ir, žinoma, muzika.

Naujieji metai Palangoje su geriausiomis ABBA dainomis – gruodžio 30 dieną

Naujųjų metų šventė neatsiejama nuo geros muzikos ir populiariausių dainų, kurias norisi dainuoti drauge – tokiam Naujųjų metų sutikimui ir kviečia ABBA tribute grupė „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Grupė „ARRIVAL from Sweden“ susibūrė 1995 m. ir kone akimirksniu tapo bene geidžiamiausia ABBA tribute grupe pasaulyje. Aplankę daugiau kaip 60 šalių, gruodžio 30 – ąją ABBA grupės gerbėjus kviečia susitikti Palangos koncertų salėje, kur skambės visi geriausi ABBA hitai, pasirodymui naudojami originalūs ABBA sceniniai kostiumai, o prie grupės veiklos prisideda ir originalūs ABBA muzikantai. Smagių emocijų, gyvo garso ir lengvo nostalgijos prieskonio lydimas vakaras Palangoje

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 – ąją, Rūtos Ščiogolevaitės koncertas Palangoje

Tuos, kurie Naujųjų metų išvakarėse nori jaukumo, subtilumo ir švelnaus muzikos skambesio, kviečiame į dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės bei gyvo garso grupės pasirodymą Palangos Kurhauzo koncertų salėje. Vakaras, kuriame skleisis muzikiniai kerai skambant tiek autorinėms atlkėjos dainoms, tiek abejingų nepaliekančių Whitney Houston kūriniams. Lengvas ir jaukus metų apmąstymas su svajingais bossa nova ritmais ir gražiausiomis džiazo baladėmis.

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Metus palydėkite su Jeronimo Miliaus „Queen Show“ pasirodymu: gruodžio 31 – osios vakarą Palangos koncertų salėje

Tiems, kam Naujųjų metų sutikimas neatsiejamas nuo hitais tapusių muzikinių kūrinių – Freddie Mercury dainas atliekantis Jeronimas Milius sukurs nepamirštamą vakarą. Koncertas, kuris sužavės tiek jaunąją auditoriją, kuri „Queen“ pažino ir pamilo iš filmo „Bohemijos rapsodija“, tiek tuos, kurie užaugo su šia laikui nepavaldžia muzika. Jeronimo Miliaus balso galia ir nepaprasti vokalo duomenys visiems melomanams kelia didelę pagarbą –  iki šiurpuliukų nuostabu stebėti, kaip lengvai ir be įtampos jis gali sudainuoti net sudėtingiausius „Queen“ kūrinius. Garsiausi „Queen“ hitai ir šou elementai smagiam metų palydėjimo vakarui.

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Gruodžio 31 d. 23:59 jau suburiančia tradicija tapę fejerverkai, kuriuos stebime nuo Palangos tilto. Nepraleiskite progos pamatyti ir patirti aplink jaučiamą šventinį džiugesį, malonų šurmulį ir šypsenų lydimus veidus. Drauge atsisveikinkime su praėjusiais bei su naujomis svajonėmis pasitikime naujuosius metus – pasidžiaugti Naujųjų metų sutikimu prie jūros kviečiame ir Jus.

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Sausio 1 dieną „Humoro klubo“ pasirodymas Palangoje su programa „Šiek tiek siaubinga“

Tegul Naujieji metai prasideda su šypsenomis ir skambiu juoku: daugiau nei valanda išskirtinai gero laiko kartu su komikais Pauliumi Ambrazevičiumi, Mantu Bartuševičium ir Vaidotu Šiožiniu, kurie atvyksta į Palangą su naujausia programa „Šiek tiek siaubinga“. Naujieji metai Palangoje nebeatsiejami nuo „Humoro klubo“ ir jų nuotaiką keliančių pasirodymų. Nepraleiskite progos praskaidrinti sausio 1 – osios vakaro Palangoje!

naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šventinis šurmulys, šypsenomis ir gera nuotaika pasidabinęs kurortas ir paskutinįjį metų vakarą vainikuojantys fejerverkai nuo tilto! Kas gali būti romantiškiau nei Naujieji metai Palangoje? O po ilgų pasivaikščiojimų snieguotu paplūdimiu ir apšerkšnijusiais Palangos pušynais, pakviesime Jus sušilti saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, bei pasimėgauti SPA procedūrų teikiamais malonumais. Ženkite į Naujuosius 2024 metus kupini jėgų naujiems iššūkiams!

Vasaros renginiai Palangoje 2023

Vasaros renginiai Palangoje 2023

 

 

Džiaugiamės šiltėjančiomis dienomis, ilgėjančiais vakarais ir po truputį gyva muzika, renginiais ir naujomis pramogomis užsipildančiu pajūriu. Ar jau planuojate vasaros poilsį Palangoje? Prieš rinkdamiesi poilsio datas, žvilgtelkite į toliau – tai vasaros renginiai Palangoje 2023 metais – galbūt pavyks poilsį prie jūros suderinti su jau pamėgtais, kasmetiniais festivaliais ar tapti naujų, ryškių ir smagių renginių dalimi.

$

Gegužės 26 – 28 d. - Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 2 – 4 d. - Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

$

Birželio 23 – 24 d. - Joninės Palangoje

$

Liepos 6 d. - Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

$

Liepos 19 – 22 d. - „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 17 - 20 d. - “Beach Bike Fest” Šventojoje

Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Gegužės 26 – 28 dienomis

Ko gero ne vienam iš Jūsų „Amber Wind“ pučiamųjų muzikos festivalis yra Palangos vasaros sezono pradžios simbolis – ne išimtis ir ši, artėjanti vasara. Orkestras ir šiemet miesto svečius džiugins savo energija, profesionalumu ir pučiamųjų instrumentų garsų skambesiu. Nuo džiazo standartų iki fanko bei roko muzikos skambesio – kviečiame nepraleisti ir drauge pasimėgauti šia gražia tradicija.

Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

Birželio 2 – 4 dienomis

vasaros renginiai Palangoje 2023 apartamentai Palanga Visit SPA Palangoje

Šiemet festivalis „Myliu Palangą“ skambės garsiai ir bus nepamirštamas, kadangi laukia ypatingas, 770 -ojo Palangos jubiliejaus progai skirta programa. Festivalis jau itin pamėgtas miesto svečių ir žinome kodėl – veiklų ir įdomių užsiėmimų čia randa kiekvienas. Nuo ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertų, šokio teatro pasirodymų ir miesto gatvėse skambančios gyvos muzikos iki įtraukiančių sporto varžybų, edukacinių erdvių ir veiklų vaikams. Dar vieną ryškų ir įsimintiną vasaros sezoną atidarykime drauge!

Jūsų poilsis Palangoje

Vasaros renginiai Palangoje 2023 kartu su Palanga Visit

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Joninės Palangoje

Birželio 23 – 24 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Kasmet Joninės Palangoje paminimos išlaikant senąsias tradicijas, svečius įtraukiant į smagias ir daugeliui naujas, neišbandytas edukacijas ir, žinoma, savitą žavesį ir nuotaiką kuriančiu amatininkų turgeliu. Kviečiame atvykti savojo paparčio žiedo ieškoti skambant gyvai muzikai, aplink šurmuliuojant tautodailininkams ir amatininkams, išbandant naujas, įdomias veiklas.

Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

Liepos 6-ąją

Šventinį liepos 6 – osios vakarą galite praleisti vieno ryškiausių ir populiariausio šių dienų Lietuvos atlikėjų koncerte. Pamėgtos dainos, šou, speciali programa ir, svarbiausia, atlikėjo atvirumas klausytojams. Padainuoti drauge, pasimėgauti Gabrieliaus Vagelio užkrečiančia energija ir pasisemti gerų emocijų kviečiame ir Jus

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

„Aurum 1006 km“ lenktynės

Liepos 19 – 22 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Bene ryškiausia vasaros sezono Palangoje tradicija – greičio ir azarto festivalis “Aurum 1006 km” lenktynės. Trys dienos, kurių metu be lenktynių azarto laukia ir pramogų zonos, atrakcijos vaikams ir suaugusiems, galimybė ir mėgėjams išbandyti automobilių sportą bei išvysti įspūdingus profesionalų pasirodymus. Renginiai Palangoje 2023 neatsiejami nuo šių lenktynių. Atostogoms norisi bent šiek tiek ekstremalių ir azartiškų pramogų?

“Beach Bike Fest” Šventojoje

Rugpjūčio 17 – 20 dienomis

Variklių griausmo ir geros muzikos artėjančią vasarą pajūryje tikrai nepritrūks. “Beach Bike Fest” organizatoriai žada, kad festivalio metu galingų motociklų, geros muzikos, skanaus maisto ir geros nuotaikos nepritrūks. Vienintelis toks festivalis Baltijos šalyse sukvies į pajūry svečius iš visos Europos, tad tikrai bus ką pamatyti ir išgirsti – prisijungti kviečiame ir Jus.

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams. 

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šiltoms, auksinėms vasaros dienoms besiritant žavingame kurortiniame Palangos miestelyje, kviečiame stabtelti ir  akimirką atsikvėpti. Ryškių įvykių ir veiklos šurmulyje mūsų ramus, skandinaviško stiliaus SPA siūlo ramybės atokampį, kuriame galite pabėgti nuo šurmulio ir pelnytai pasirūpinti savimi. Pasinerkite į raminančią mūsų pirties šilumą arba leiskite švelniems sūkurinės vonios burbulams nuplauti jūsų rūpesčius. Atsipalaiduokite masaže ar grožio procedūroje, kurią atlieka mūsų kvalifikuoti profesionalai. Mūsų SPA, kupiname ramybės ir komforto, rasite puikią pusiausvyrą tarp savo vasaros nuotykių. Taigi, nesvarbu, ar praleidote dieną tyrinėdami miestą, ar visą naktį šokdami, nepamirškite sustoti, atsigaivinti ir tikrai pasimėgauti vasaros atostogomis.

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

2022 vasaros renginiai Palangoje

Vasaros renginiai Palangoje

planuokite 2022-ųjų vasarą drauge su Palanga Visit apartamentais ir SPA Palangoje

 

 

Vis dažniau pasirodanti saulė, šylantis oras ir įsibėgėjęs pavasaris jau nukelia mintimis į šurmuliuojantį, gyva muzika ir pramogomis alsuojantį pajūrį. Kaip ir kasmet, renginiai Palangoje šį pavasarį – vasarą kvies Jus atsipalaiduoti ir pasimėgauti dar vienu saulėtu sezonu Palangoje:

$

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

$

Gegužės 26 – 29 dienomis - tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

$

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

$

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

$

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

Lietuviško pavasario, Jurginių proga, Palangą papuoš folkloro kolektyvai, kviesdami miestiečius ir svečius drauge paminėti tarptautinį Jurginių papročių festivalį „Jurgi, paimk raktus“. Visą savaitgalį čia šurmuliuos amatininkų turgeliai, kviesime jungtis į tradicinius šokius be batų, į kūrybines popietes, orientacinius žaidimus bei pasigrožėti įspūdingu ugnies reginiu.

Mūsų paveldo tradicijos – unikalios, susitikime ir puoselėkime jas drauge. Visą programą rasite čia:

Jurginiu festivalis Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Gegužės 26 – 29 dienomis – tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Tradiciškai gegužę vykstantis ir Palangos vasaros sezono šaukliu kasmet tampantis tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ ir vėl džiugins Palangą muzikos skambesiais. Gegužės 26 – 29 dienomis, Palangoje Jūsų laukia orkestrų pasirodymai įvairiose miesto erdvėse, edukacinės dirbtuvės bei susitikimai su meistrais. Vienintelis ir didžiausias pajūryje pučiamųjų muzikos žanro renginys žiūrovams dovanoja įspūdingus paradus, gyvą muziką ir puoselėja meilę jai. Laukiame Jūsų šioje muzikos šventėje Palangoje.

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

Muzikiniai Lino Adomaičio, Saulės kliošo ir kitų muzikos atlikėjų pasirodymai, gatvės teatro spektakliai, išskirtinės edukacijos vaikams, sveikatingumo užsiėmimai… Pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio 3 – 5 dienomis, renginiai Palangoje kiekvienam! Laukia nepamirštamos vasaros sezono atidarymo akimirkos – miesto erdvės užsipildys gyva muzika, kermošiaus prekybininkų šurmuliu, šypsenomis ir atradimais edukaciniuose užsiėmimuose. 

Visą festivalio programą rasite čia:

Palangos sezono atidarymas Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Palangos sezono atidarymas

Jūsų vasaros pradžios poilsis Palangoje

Išskirtinės kokybės apartamentai įsikūrę pušyno pašonėje – jūra visai šalia

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje po vasaros sezono atidarymo

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

Birželio 9 – 12 dienomis Šventosios paplūdimiuose pamatysime baikerius ir jų organizuojamą festivalį „Beach Bike Fest“. Šis, jau kasmetinis suvažiavimas, tai keturių dienų šventė, kuri į vieną vietą, iš visos Europos suburia visus motociklų entuziastus. Organizatoriai kviečia jaukiems vasaros vakarams pajūrio gamtoje ir laikui su draugais, fone skambant roko muzikai.

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

Jonines Palangoje Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Dvi dienas besitęsiančios pramogos ir linksmybės, Joninių tradicijos ir šurmuliuojantys amatininkų turgeliai šiemet Jūsų laukia Palangoje! Šių metų Joninės Palangoje išsiskirs renginių gausa, dėmesiu edukacijai ir tradicijų puoselėjimui –  visą savaitgalį vyks tautodailininkų ir amatininkų kermošius, laukia amatininkų edukacijos, užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Kur savojo paparčio žiedo šiemet ieškosite Jūs?

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

Populiariausias 2022 metų renginys Palangoje

 

Kaip ir kasmet, greitkelis  Klaipėda – Palanga – Kretinga virs autosporto lenktynių trasa!

Didžiausias Rytų Europos autosporto festivalis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ liepos 14-16 dienomis jau 23-ąjį kartą sugrįžta į Palangą! Festivalis, kuriame greičio ir azarto nepritrūks. Būsite pakviesti apsilankyti istorinių automobilių parodoje ar šeimoms skirtose pramogų zonose, o patys neramiausi ir nenustygstantys vietoje turės galimybę tapti ne tik lenktynių stebėtojais, bet ir dalyviais.

Festivalio organizatorius D. Jonušis sako, kad „naujovių nestokosiantis 2022 m. maratonas Palangoje bus įdomus ir patiems varžybų dalyviams, ir nepalyginamai gausesniam lenktynių festivalio gerbėjų būriui“. Laukia pramogos, azartas ir tris dienas netylantis automobilių variklių griausmas.

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Didžiausias ekstremalaus sporto festivalis į Lietuvą, iš visų Baltijos šalių, sukviečia riedlenčių, riedučių, BMX dviračių sporto gerbėjus, o nuo pernai į programą įtrauktas ir vandens sportas! Šokių varžybos, gatvės gimnastų pasirodymai, galimybė išbandyti BMX dviračius, nemokamai pašokinėti ant batutų, išmėginti savo jėgas vandens sporto užduotyse, laisvalaikio zonos ir kitos veiklos, kuriose adrenalino nepritrūks – laukiame ir Jūsų!

SPA Palangoje

Atgaukite jėgas po įspūdžių kupinų dienų Palangoje

Privatus, tik jūsų šeimai ar draugams skirtas laikas, saunos ir sūkurinės vonios erdvėje.

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną
Stintų šventė festivalis Palangos stinta | Jūsų poilsis Palangoje

Festivalis „Palangos stinta“ | Jūsų poilsis Palangoje

Vasario 11 – 13 dienomis į pajūrį ir vėl grįžta šventinis šurmulys – kasmetinis festivalis „Palangos Stinta“, Palangos koncertų salėje skambančios Vaido Baumilos dainos ir „Ramybės“ kultūros centrą drebinantis AC/DC Project pasirodymas. Visa tai laukia Jūsų pajūryje!

kur pavalgyti palangoje Jusu poilsis palangoje

Kur pavalgyti Palangoje? 6 geriausios vietos! Palanga ir geras maistas.

Kur pavalgyti Palangoje 2023?
6 geriausios mūsų rekomenduojamos vietos

Poilsis Palangoje ir geras kokybiškas maistas – atrodo du neatsiejami dalykai. Tačiau neretai didėjant kavinių ir restoranų skaičiui rasti kokybišką vietą sotiems pusryčiams ar vakarienei gali tapti tikru iššūkiu. Keletas Palanga Visit apartamentai ir SPA rekomendacijų, kad laikas Palangoje neapkarstų. Taigi kur pavalgyti Palangoje:

1. Šeimos restoranėlis „A-petit“

Mūsų favoritas. Jaukus šeimos restoranėlis A-petit turi ką pasiūlyti kiekvienam. Meniu įvairus, žinoma skanus ir svarbiausia – sotus. Aplinka jauki ir rami – dera. Puikus pasirinkimas pusryčiams ar maloniai nuteikiančiai vakarienei. Rekomenduojame išbandyti jų sočius pusryčių sumuštinius ir žuvies pateikalus – jūros ešerio filė vienas geresnių pasirinkimų.

Kainos – vidutinės. Itin sotūs pietūs vienam gali kainuoti 10-15 eurų.
Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.4 km arba 18 min pėsčiomis.

Palanga Visit Apartamentų ir SPA Palangoje svečiams galime užsakyti pusryčius iš A-petit restoranėlio tiesiai į Jūsų kambarį – susisiekite su mūsų administracija norėdami užsisakyti:

Palanga Visit administracija: +370 630 08558

Taip pat kiekvieną dieną jų facebook paskyroje rasite siūlomų dienos pietų meniu – rekomenduojame išbandyti!

Atsiliepimai apie restoranėlį:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/apetitpalanga/

Foto: A-petit Facebook paskyra, Palanga Visit nuotraukos

2. „Šilelis GastroPub“

Jaunimo pamėgta vieta. Skanus maistas, gėrimai ir jauki aplinka. Nenustebkite, kad dėl populiarumo savaitgaliais, švenčių dienomis ar tiesiog esant geram orui teks luktelti gyvoje eilėje. Tačiau sulaukus pasigailėti neteks – kainos ir kokybės santykių vienas geriausių Palangoje. Itin rekomenduojame jų firminius burgerius.

Atstumas nuo apartamentų: vos 700 m arba 9 min pėsčiomis. 
Kainos: vidutinės.

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo
logo atsiliepimai

Daugiau informacijos (Meniu, darbo laikas): facebook.com/Šilelis-GastroPub

Facebook paskyroje taip pat rasite kasdien atnaujinamą dienos pietų meniu.

 

Foto: Palanga Visit nuotraukos, Šilelis GastroPub Facebook paskyra

3. „Sushi Masters“ Palanga – japonų virtuvė Palangoje

Foto: Palanga Visit nuotraukos, Sushi Masters Facebook paskyra

Sushi megėjams – mūsų akimis geriausia vieta Palangoje. Jei jums kyla klausimas kur pavalgyti Palangoje ir norėtumėte pasimėgauti kokybiška rytietiška virtuve – ši vieta Jums. Išskirtiniai ingridientai ir platus jūros gėrybių pasirinkimas. Daugelio žmonių vertinami kaip geriausi sushi. Taip pat Jūsų nenuvils ir jauki restorano aplinka.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.5 km arba 18 min pėsčiomis.
Kainos: Vidutinės/ didesnės (lyginant su kitomis analogiškomis vietomis). Sočiai pavalgyti vienam asmeniui gali kainuoti iki 15-20 eurų.

Daugiau informacijos (darbo laikas, meniu): sushimasters.lt/palanga/

Atsiliepimai apie šią vietą:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

4. Kavinė „Vandenis“

Foto: Palanga Visit nuotraukos

Kavinė „Vandenis“ Palangoje – tai vieta, siūlanti ramų poilsį dienos metu už prieinamą kainą ir klasikinį maistą, kuris įtiks plačiajai auditorijai. Ši vieta viena pagrindinių atsakant į klausimą kur pavalgyti Palangoje. Tačiau verta paminėti, kad „Vandenis“ vakarais atgyja su koncertais, todėl jis tampa šurmuliuojančiu centru, o ne ramia vakarienės vieta. Taigi, nors jis puikiai tinka šeimoms dienos metu, prieš apsilankant vakare apsvarstykite tai atsižvelgdami į savo muzikinį skonį. Apskritai „Vandenis“ siūlo gastronomijos ir kultūros derinį, kuris nenuvils daugelio. Taip pat rekomenduotume nepraleisti ir jų siūlomų desertų meniu.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.3 km arba 16 min pėsčiomis.
Kainos: vidutinės.

Daugiau informacijos: www.vandenis.lt/

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

5. Restoranas „grás“

Foto: Palanga Visit nuotraukos

Ramioje Palangos žalumoje įsikūręs restoranas „grás“ – tai kulinarinė oazė, siūlanti nepamirštamą vakarienės patirtį modernioje, subtiliai prabangioje aplinkoje. Meniu pritaikytas įvairiems skoniams – nuo skanių picų iki išskirtinių jautienos antrekotų. Ypatingas dėmesys skiriamas mėsainiams ir žuvies patiekalams, o naminis limonadas ir picos yra populiariausias tarp jaunesnių svečių. Nepriekaištingas aptarnavimas kartu su ramia aplinka, kurią puošia švelnus paukščių ir vandens garsas, sukuria tikrai malonią atmosferą. Nuo retkarčiais vykstančių muzikinių renginių iki meniu, kuriuo patenkinti lieka visi – „grás“ yra atsakymas į klausimą „kur pavalgyti Palangoje“.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.4 km arba 16 min pėsčiomis.
Kainos: Vidutinės

Besilankantiems pirmąjį kartą Vila Komoda rekomenduoja devynių elementų degustaciją

Daugiau informacijos: facebook.com/vilakomoda

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

6. Restoranas „Vila Komoda“

Foto: Vila Komoda Facebook paskyra

Pasaulinio lygio restoranas norintiems atrasti kažką naujo. Sezoninis kintantis meniu – pietūs, pusryčiai, degustacijos – puiki vieta norintiems kokybės, prabangos ir išskirtinumo jausmo. Išskirtinės kokybės ir pateikimo maistas Palangoje, o šis restoranas 2019 metais yra netgi patekęs į geriausių Lietuvos TOP5.

Atstumas nuo apartamentų Palanga Visit: 1.3 km arba 15 min pėsčiomis.
Kainos: Didelės, tačiau vertos.

Besilankantiems pirmąjį kartą Vila Komoda rekomenduoja devynių elementų degustaciją.

Daugiau informacijos: facebook.com/vilakomoda

Atsiliepimai apie šį restoraną:

tripadvisor logo maistas palangoje
Google reviews logo

Turite gerų pasiūlymų kur pavalgyti Palangoje? Parašykite mums!

Palangos Gintaro Muziejus

Palangos gintaro muziejus

Nuo šiol pažinti Palangos gintaro muziejų taip pat galite atsisiuntę išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programėlę „izi.TRAVEL“

ATSISIŲSTI PROGRAMĖLĘ

Svarstote ką veikti Palangoje? nepraleiskite progos savo viešnagės metu aplankyti Palangos gintaro muziejaus!

Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Palangos Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje. Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

Pirmajame aukšte esančios rūmų erdvės lankytojus žavi atnaujintais istoriniais rūmų interjerais, pasakojančiais apie grafų Tiškevičių gyvenimą šiuose rūmuose. Palangos bei grafų Tiškevičių istorija besidomintiems lankytojams pristatomos autentiškai įrengtos erdvės: Holas, Renginių salė, Raudonasis salonas, Didysis salonas, Grafienės kabinetas, Mėlynasis salonas, Jaunojo grafo kabinetas, Mažasis salonas.

Šiose reprezentacinėse rūmų salėse atkurta aristokratų rezidencijos aplinka, kurioje eksponuojami XVIII amžiaus pabaigos – XX amžiaus pradžios didikų rūmų interjerų kūriniai iš Lietuvos dailės muziejaus išsaugotų grafų Tiškevičių, kitų Lietuvos didikų rūmų bei privačių kolekcijų. Interjerų ekspozicijos autorius – Romualdas Budrys.

Antrajame aukšte pristatoma unikali gintaro ekspozicija, kuri supažindina su gintaro susidarymu, prekybos keliais, gavyba, apdirbimu. Po 2015 m. renovacijos ji papildyta ar­cheo­lo­gi­niais eksponatais, at­nau­jin­ta ir ink­liu­zų ko­lek­ci­ja. Lan­ky­to­jai ga­li iš­vys­ti vi­siš­kai nau­ją gin­ta­ro morfologijos eks­po­zi­ci­ją. Pirmajame aukšte į laikinas parodas kviečia Koplyčios parodų salė.

Paslaugos ir darbo laikas

Lankytojai aptarnaujami, parodos, ekspozicija veikia

Rugsėjo 1–gegužės 30 d.:

  • Antradieniais–šeštadieniais – 11.00–17.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 16.30 val.)
  • Sekmadieniais – 11.00–16.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 15.30 val.)
  • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Birželio 1–rugpjūčio 31 d.:

  • Antradieniais–šeštadieniais – 10.00–20.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 19.00 val.)
  • Sekmadieniais – 10.00–19.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 18.00 val.)
  • Valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau

Ekspozicijos, parodos pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis neveikia.

Bilietų kainos

 

Gegužės 15–rugsėjo 15 d.:

  • Suaugusiesiems – 6 €
  • Kaina su nuolaida – 3 €
  • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

 

Rugsėjo 16 –gegužės 14

  • Suaugusiesiems – 4 €
  • Kaina su nuolaida – 2 €
  • Gido paslaugos – 10 €, užsienio kalba – 15 €

KITI STRAIPSNIAI

© Visos teisės saugomos
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos