Sauna su sūkurine vonia

Sauna ir sūkurinė vonia

Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.
SPA procedūros. Aromaterapija.

Privataus apsilankymo saunos ir sūkurinės vonios zonoje kainos:

            1 valanda     2 valandos    3 valandos
2 asm.          54 € 69 € 79 €
3 asm.          54 € 69 € 79 €
4 asm.          64 € 79 € 89 €
5 asm.           64 € 79 € 89 €
6 asm.           74 € 89 € 99 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į kainą įskaičiuota aromaterapija, stalo vanduo, arbata ir rankšluosčiai kiekvienam asmeniui.  Kiekvieno apsilankymo metu keičiamas vanduo sūkurinėje vonioje.

Taikome nuolaidas darbo dienomis ir mūsų apartamentų svečiams. Apartamentų svečiams suteikiamas prioritetas rezervuoti laiką saunos ir sūkurinės vonios zonoje.

Papildomos paslaugos: Chalatas 1 asmeniui – 5 € (nemokamai apartamentų svečiams).

Saunos ir sūkurinės vonios zonoje paslaugos teikiamos nuo 9:00 iki 21:00 valandos kiekvieną dieną. Paslaugų kiekis ribotas, todėl rezervuoti vizito laiką raginame iš anksto.

Saunos metu rekomenduojame

 Kūno šveitimas

 

 

Minkština, lygina odą, nušveičia negyvas ląsteles. Rekomenduojamas norint įgauti tobulą įdegį. Išvaloma oda, pašalinamas negyvos, suragėjusios odos sluoksnis. Reguliarus viso kūno šveitimas skatina odo regenaraciją.

REZERVACIJA

SPA procedūrų rezervavimas. Rezervacijų keitimas ir koregavimas:  +370 630 08558 arba info@palangavisit.lt

Masažai

 

 

 

Populiariausi pasirinkimai savaitgaliui už patrauklią kainą Jūsų ramiam polisiui. Tai puikus būdas praleisti savaitgalį ir pailsėti visai šeimai.

Maloniam laiko praleidimui ir puikiai savijautai. Mėgaujantis saunos malonumais iš organizmo pašalinami toksinai, stiprinamas organizmo imunitetas, pašalinamas nuovargis, todėl nuotaika tampa pakilesnė, o oda švaresnė ir švelnesnė. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, kurie skundžiasi širdies nepakankamumu, reguliariai lankydamiesi saunoje gali pagerinti širdies veiklą.

Sūkurinė vonia – tikra palaima siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau. Oda tampa elastinga, stangri. Sukūrinę vonią ypatingai mėgsta moterys, nes masažo dėka mažėja celiulitas.

Poilsio Palangoje ir SPA pasiūlymai

Pavargote, bet neturite laiko planuoti savaitgalį Palangoje? Palanga Visit apartamentai ir SPA siūlo pagal kiekvieno poreikius paruoštas poilsio programas. Apie viską pagalvota. Pabėkite nuo rutinos, pakeiskite aplinką, atgaukite jėgas  ir į darbus grįžkite pailsėję!

Spa ir masažo paslaugos Palangoje | Jūsų ramus poilsis Palangoje | Nakvynė & SPA | Sukūrinė vonia | Masažai