Dažnaiusiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Jūsų Poilsis Palangoje

 

 

Ar prie apartamentų yra parkavimo vieta automobiliui?

Atvykę galėsite ramiai išsikrauti daiktus trumpam palikę automobilį apartamentų kieme prie pat durų. Ilgensiam laikotarpiui vasaros sezono metu nuo gegužės 15'tos iki rugsėjo 15'tos dienos automobilių parkavimo vietos įrengtos specialioje aikštelėje. Parkavimo kaina šioje aikštelėje mūsų apartamentų svečiams 8 €/parą. Nesezono metu visoje Palangoje parkavimas yra nemokamas ir savo svečiams rekomenduojama palikti automobilius Kastyčio g. pradžioje įrengtoje viešoje automobilių aikštelėje vos 100m nuo apartamentų Palanga Visit & SPA. Daugiau informacijos apie automobilių parkavimą Palangoje rasite ČIA

Kada anksčiausiai galima įsiregistruoti į apartamentus?

Standartinis įsiregistravimo laikas nuo 15:00. Jei apartamentus mums pavyksta paruošti anksčiau – svečius visada informuojame apie ankstesnę įsiregistravimo galimybę. Ankstesnis įsiregistravimas esant galimybei visada nemokamas.

Atvyksiu vėlai vakare arba naktį, kaip galėsiu patekti į apartamentus?

Jei planuojate atyvkti po 18:00 valandos prašome informuoti apartamentų administraciją. Mūsų darbuotojai Jums atsiųs visą reikalingą  informaciją savarankiškam įsiregistravimui į apartamentus.

Ar teikiate maitinimo paslaugas? Ar yra galimybė rezervuoti apartamentus su pusryčiais?

Ne sezono metu apartamentų svečiai mūsų registratūroje arba susisiekę su Palanga Visit administracija gali užsisakyti pusryčius tiesiai į apartamentus iš A-petit restoranėlio. Pusryčių meniu galite peržiūrėti ČIA

Ar saunos su sūkurine vonia laikas įtrauktas į viešnagės kainą?

Privatus apsilankymas saunos ir sūkurinės vonios zonoje yra papildoma paslauga, kuri neįtraukta į apartamentų kainą, nebent naudojatės vienu iš mūsų specialių pasiūlymų. Laiko saunos ir sūkurinės vonios zonoje kainas rasite ČIA, o visas teikiamas SPA procedūras ir jų kainas rasite ČIA.

Koks SPA zonos darbo laikas? Kada rezervuoti laiką SPA procedūroms?

SPA zonos darbo laikas 9:00 - 21:00. SPA procedūrų laiką siūlome rezervuotis kuo anksčiau, dėl riboto paslaugų kiekio - ypač, jei Jūsų rezervacija savaitgalį - taip užsitikrinsite Jums patogų laiką. Dėl paslaugų rezervacijos ir užimtumo galite kreiptis telefonu arba el. paštu.

Kaip galiu rezervuoti apartamentus?

Rezervuoti apartamentus norimomis dienomis galite tiesiogiai,  https://www.palangavisit.lt/tikrinti-uzimtuma/ arba susisiekę su mūsų administracija el. paštu arba telefonu. Rezervuojant puslapyje www.palangavisit.lt užpildykite visus prašomus laukelius ir el. paštu sulauksite laiško su apmokėjimo informacija. Rezervuojant el. paštu ar telefonu, rezervacijai bus reikalingas Jūsų vardas, pavardė el. pašto adresas, telefono numeris bei atvykstančių svečių skaičius. Taip pat pateikę duomenis sulauksite laiško su apmokėjimo detalėmis.

Kada turiu sumokėti už viešnagę?

Rezervacijos patvirtinimui būtinas 50% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas jei iki atvykimo yra daugiau nei 7 kalendorinės dienos arba 100% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas jei iki atvykimo yra likę 7 ar mažiau kalendorinių dienų. Likusią sumą galėsite apmokėti prieš atvykstant bankiniu pavedimu arba atvykę vietoje grynaisiais arba banko kortele.

Ar atgausiu sumokėtą avansą, jei negaliu atvykti rezervuotą datą?

Rezervavus ir negalint atvykti į apartamentus ir informavus apartamentų administratorių anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos galimas rezervacijos datų pakeitimas. Pakeitimo metu dėl galimai kintančios kainodaros pasikeitus rezervacijos kainai atsiradęs kainų skirtumas privalo būti apmokėtas per 24 val. nuo rezervacijos pakeitimo. Jei pakeistos rezervacijos vertė sumažėja, skirtumas klientui nėra grąžinamas.

Rezervavus ir negalint atvykti ir neinformavus apartamentų administratoriaus anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos, ar neatvykus rezervacijos datos gali būti keičiamos kitomis tik atskiru susitarimu su apartamentų administratoriumi o rezervacijos atšaukimo atveju apmokėtas avansas nėra grąžinamas.

Ar galiu atvykti su augintiniu?

Su augintiniais priimame tik vienuose apartamentuose "Svaja". Šiuose apartamentuose svečiai priimami su mažais augintiniais iki 10kg tik iš anksto suderinus su apartamentų administracija! Taikomas papildomas mokestis. Prieš norėdami atvykti su augintiniu būtinai susisiekite su apartamentų administracija.

Kokius daiktus rasiu apartamentuose?

Apartamentuose rasite rankšluosčius, chalatus, šlepetes, prausimosi priemones, plaukų džiovintuvą. Kiekviename apartamente esančioje virtuvėje rasite visus būtinus virtuvės reikmenis: indus, įrankius; bei buitinę techniką: kaitlentę, šaldytuvą, virdulį, kapsulinį Dolce Gusto kavos aparatą, kavos kapsulių pirmam rytui (papildomai kavos kapsulių visada galėsite įsigyti apartamentų registratūroje). Mūsų svečių patogumui kiekviename apartamente įmontuotas oro kondicionierius, veikia kabelinė televizija ir ypač spartus šviesolaidinis internetas.

Kada turėsiu išsiregistruoti?

Išsiregistravimas iki 12.00. Iš anksto suderinus su administracija, galima užsakyti vėlyvą išvykimą, kurio įkainiai:

  • Iki 15.00  - 20 €;
  • Iki 17.00  - 30 €;
  • Po 17.00 – pilna apartamento rezervacijos paros kaina.

Turite papildomų klausimų? susiekite:

Paskambinkite mums.  Patarsime ir padėsime. Visą rezervacijos eigą perduokite mums. +370 630 08558

Jusu poilsis Palangoje kontaktai

Parašykite mums.  Atsakysime į visus kylančius klausimus dėl poilsio Palangoje info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Palangoje kontaktai

Atsiųskite mums užklausą. Kilus klausimas galite atsiųsti mums užklausą tiesiai iš šio puslapio – spauskite mygtuką esantį šalia ir būsute nukreiptas į kontaktinę formą

SPA Palangoje

Jūsų ramus poilsis Palangoje

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

SPA procedūros Jūsų sveikatingumui ir ramiam poilsiui Palangoje.

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Privati sauna ir sūkurinė vonia | Jūsų Poilsis Palangoje

Maloniam laiko praleidimui ir puikiai savijautai. Mėgaujantis saunos malonumais iš organizmo pašalinami toksinai, stiprinamas organizmo imunitetas, pašalinamas nuovargis, todėl nuotaika tampa pakilesnė, o oda švaresnė ir švelnesnė. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, kurie skundžiasi širdies nepakankamumu, reguliariai lankydamiesi saunoje gali pagerinti širdies veiklą.

Sūkurinė vonia – tikra palaima siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau. Oda tampa elastinga, stangri. Sukūrinę vonią ypatingai mėgsta moterys, nes masažo dėka mažėja celiulitas.

Kiekvieno apsilankymo saunos ir sūkurinės vonios zonoje  metu keičiamas vanduo sūkurinėje vonioje.

Jauki SPA aplinka, kuri padės atgauti fizinę ir emocinę harmoniją. Viešnagės Palanga Visit apartamentai & SPA metu galėsite pasirinkti tinkamiausias SPA procedūras. Atgaukite jėgas, pamirškitę kasdienę įtampą ir pasilepinkite grožio procedūromis.

Apartamentai Palangoje

Jūsų ramus poilsis Palangoje

Išskirtinės kokybės apartamentai Palangoje Jūsų ramiam poilsiui

 

Peržiūrėti apartamentus