Naujieji Metai Palangoje – sutikite Naujuosius 2023 metus pajūryje!

naujieji metai Palangoje poilsis Palangoje

Naujieji metai Palangoje
Sutikite Naujuosius 2023 metus pajūryje!

Kur šiemet kursite šventinę dvasią? Užtikriname, kad ją atrasite Palangoje! Atvykite ir pasimėgaukite vėl atgyjančiomis pajūrio gatvėmis, maloniu šventiniu šurmuliu ir, žinoma, skambančia gyva muzika, kuriai suburs čia atvykstantys atlikėjai.
Tad kas laukia Palangoje per šias žiemos šventes?

$

Gruodžio 15 d. - miuziklas "Paryžiaus Katedra"

$

Gruodžio 26 d. - "Misija Kalėdos" su Mantu Jankavičiumi

$

Gruodžio 28 d. - Humoro klubas "Kelyje 3"

$

Gruodžio 29 d. - baletas "Spragtukas"

$

Gruodžio 30 d. - Vaido Baumilos koncertas

$

Gruodžio 31 d. - Sauliaus Prūsaičio ir Iglės koncertas

$

Gruodžio 31 d. 23:59 - Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

$

Specialus Palanga Visit pasiūlymas "Naujieji metai Palangoje"

Prieš pat Kalėdas – tradicijos ir klasika su miuziklu „Paryžiaus katedra“

Šventes pasitikite su gražiausia meilės istorija, jai išreikšti parašytomis ir atliekamomis dainomis ir jausmingu pasirodymu – gruodžio 15 d., Palangos koncertų salėje, legendinė „Paryžiaus katedra“ vėl džiugins miuziklų ir romantikos gerbėjų širdis. Pasirodymas, kuris sužadins mintis ir jausmus – o argi ne to norisi ramiam, prieššventiniam laikotarpiui?

Antrąją Kalėdų dieną nepamirštamas akimirkas dovanos Mantas Jankavičius

Šį kartą Mantas Jankavičius paruošęs slapto agento, džentelmeno, įvaizdį į pajūrį atvyksta su svarbia misija – sukurti tokias Kalėdas, kuriose nepritrūktų dėmesio vieni kitiems, malonių akimirkų, nuotykių ir, žinoma, geros muzikos. Palikite kasdienius rūpesčius ir ateikite pasimėgauti vakaru – gruodžio 26 – osios vakaras Palangos koncertų salėje bus išties įsimintinas.

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

”HUMORO KLUBAS” su programa ”KELYJE 3” – gruodžio 28 d.

Naujieji metai palangoje 2023 palanga visit apartamentai poilsis palangoje

N16. 

2 valandos išskirtinai gero laiko kartu su komikais Pauliumi Ambrazevičiumi, Mantu Bartuševičium ir Vaidotu Šiožiniu, kurie į Palangą atveža savo naują programą – „Kelyje III“. Naujieji metai Palangoje nebeatsiejami nuo „Humoro klubo” ir jų nuotaiką keliančių pasirodymų. Nepraleiskite progos praskaidrinti savo vakaro Palangoje!

Stebuklinga Kalėdų pasaka „Spragtukas“ gruodžio 29 d. Palangoje

Dar daugiau šventinės magijos dovanos vienas mėgstamiausių baletų pasaulyje „Spragtukas“. Šią Kalėdų pasaką šiemet pristatys vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjų. Pirmos savo viešnagės Lietuvoje metu atlikėjai pristatys vieną gražiausių savo pastatymų – klasikinį baletą „Spragtukas“, kuris sužavės tiek mažus, tiek didelius.

Naujieji metai palangoje 2023 palanga visit apartamentai poilsis palangoje

Geriausi Vaido Baumilos hitai Palangoje skambės gruodžio 30 dieną

Po itin sėkmingų 2022 – ųjų metų atlikėjas Vaidas Baumila išlydėti šiuos metus nori drauge su savo klausytojais Palangoje. Būtent čia Naujieji metai Palangoje su visais geriausiais hitais, šiek tiek burtų, teatrališkumu ir, žinoma, šokiais. Pats atlikėjas sako, kad „Palangoje atliksiu tai, kas labiausiai išjudina publiką, bet bus ir keletas staigmenų – kaipgi šventinis laikotarpis be jų. Labai stengsiuosi padaryti viską, kad po šio koncerto įsikrautume teigiamų emocijų visiems metams“.

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Naujųjų metų išvakarėse energijos ir geros nuotaikos semsimės iš Sauliaus Prūsaičio ir Iglės

Be talentų kūrybai, prodiusavimui, atlikimui, šis duetas ne mažiau džiugina gebėjimu perduoti publikai šviesią energiją ir nesumeluotus jausmus. Šių atlikėjų klausytojai, greičiausiai, puikiai žino, kad vakaras su jais – tai vakaras be rūpesčių ir problemų. Puikiai žinomos dainos, gera nuotaika ir jaukus laikas drauge – taip palydėkite 2022 – uosius

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Gruodžio 31 d. 23:59 jau suburiančia tradicija tapę fejerverkai, kuriuos stebime nuo Palangos tilto. Ir kasmet gera jausti tą susirinkusių šilumą, matyti džiugesio kupinus veidus ir visiems drauge atsisveikinti su praėjusiais ir su naujomis svajonėmis pasitikti naujuosius metus – tai patirti kviečiame ir Jus.

SPA Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams. 

 

SPA procedūrosApžiūrėti Sauną

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šventinis šurmulys, šypsenomis ir gera nuotaika pasidabinęs kurortas ir paskutinįjį metų vakarą vainikuojantys fejerverkai nuo tilto! Kas gali būti romantiškiau nei Naujieji metai Palangoje? O po ilgų pasivaikščiojimų snieguotu paplūdimiu ir apšerkšnijusiais Palangos pušynais, pakviesime Jus sušilti saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, bei pasimėgauti SPA procedūrų teikiamais malonumais. Ženkite į Naujuosius 2023 metus kupini jėgų naujiems iššūkiams!

© Visos teisės saugomos
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos