Jūsų Poilsis Palangoje – Specialus gimtadienio pasiūlymas

Specialus gimtadienio pasiūlymas | nuolaidos iki 20%

Jūsų Poilsis Palangoje

 

 

SU GIMTADIENIU!
dovanojame Jums išskirtines NUOLAIDAS

Gimtadienis – diena, kai sau turėtume pasilikti tik mėgavimąsi ir atsipalaidavimą, o pasirūpinti maloniomis dienos detalėmis leiskite mums. „Palanga Visit  apartamentai & SPA“ pasistengs prisidėti prie Jūsų ypatingos dienos plano ir gimtadieniui pajūryje suteikia specialias nuolaidas. Rinkitės – norimi apartamentai Palangoje, išskirtinis pusryčių meniu ir SPA Palangoje – viskas vienoje vietoje.

Visą gimtadienio savaitę dovanojamos nuolaidos:

  • 10% nuolaida pasirinktiems apartamentams;
  • 10% nuolaida pusryčiams apartamentuose iš restoranėlio A-Petit;
  • 20% nuolaida pasirinktai SPA procedūrai ar masažui;
  • 20% nuolaida privačiam apsilankymui SPA erdvėje su sūkurine vonia ir sauna, aromaterapija ir gaivia žolelių arbata, stalo vandeniu, bei rankšluosčiais kiekvienam asmeniui;
  • galimas vėlyvas išvykimas iki 15 val (suderinus su administracija);
  • nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip pasinaudoti nuolaida?

1. Rezervuokite apartamentus mūsų internetiniame puslapyje ir paskutiniame rezervacijos žingsnyje įveskite nuolaidos kodą. Atliekant rezervaciją neužsisakykite SPA paslaugų, joms nuolaidą suteiksime papildomai.

Jusu poilsis Palangoje nuolaidos kodas

2. Paskambinkite mums.  Patarsime ir padėsime. Visą rezervacijos eigą perduokite mums. +370 630 08558

Jusu poilsis Palangoje kontaktai

3. Parašykite mums.  Nepamirškite pridėti gimtadienio datą įrodančio dokumento info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Palangoje kontaktai

Norint pasinaudoti pasiūlymu yra papildomų sąlygų*

SPA Palangoje

Jūsų ramus poilsis Palangoje

Privatus laikas saunos ir sūkurinės vonios erdvėje
tik jūsų šeimai ar draugams.

SPA procedūros Jūsų sveikatingumui ir ramiam poilsiui Palangoje.

 

Peržiūrėti apartamentusApžiūrėti SPA

Privati sauna ir sūkurinė vonia | Jūsų Poilsis Palangoje

Maloniam laiko praleidimui ir puikiai savijautai. Mėgaujantis saunos malonumais iš organizmo pašalinami toksinai, stiprinamas organizmo imunitetas, pašalinamas nuovargis, todėl nuotaika tampa pakilesnė, o oda švaresnė ir švelnesnė. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, kurie skundžiasi širdies nepakankamumu, reguliariai lankydamiesi saunoje gali pagerinti širdies veiklą.

Sūkurinė vonia – tikra palaima siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau. Oda tampa elastinga, stangri. Sukūrinę vonią ypatingai mėgsta moterys, nes masažo dėka mažėja celiulitas.

Kiekvieno apsilankymo saunos ir sūkurinės vonios zonoje  metu keičiamas vanduo sūkurinėje vonioje.

Jauki SPA aplinka, kuri padės atgauti fizinę ir emocinę harmoniją. Viešnagės Palanga Visit apartamentai & SPA metu galėsite pasirinkti tinkamiausias SPA procedūras. Atgaukite jėgas, pamirškitę kasdienę įtampą ir pasilepinkite grožio procedūromis.

Apartamentai Palangoje

Jūsų ramus poilsis Palangoje

Išskirtinės kokybės apartamentai Palangoje Jūsų ramiam poilsiui

 

Peržiūrėti apartamentus

GIMTADIENIO PASIŪLYMO PAPILDOMOS SĄLYGOS

Apartamentai Palanga Visit & SPA skirti ramiam poilsiui ir nakvynei Palangoje. Laikydami tai pagrindiniu savo prioritetu ir siekdami išvengti piktnaudžiavimo specialiais pasiūlymais, „Gimtadienio pasiūlymui” taikome šias papildomas sąlygas:

1. Gimtadienio pasiūlymas taikomas tik vieniems apartamentams ir tik asmeniui, atliekančiam rezervaciją. Gimtadienio pasiūlymo nuolaidos SPA paslaugų kiekiui neribojamos.
2. Rezervuojant apartamentus per mūsų internetinę rezervacijų sistemą www.palangavisit.lt ir pritaikius viešai prieinamą nuolaidos kodą, Palanga Visit administracija prašys pateikti dokumentą, įrodantį, jog Jūsų gimtadienis yra rezervuojamą savaitę. Nepateikus dokumento Palanga Visit administracija gali panaikinti pritaikytas nuolaidas ar atšaukti rezervaciją be atskiro informavimo.
3. Atliekant rezervaciją telefonu ar el. paštu ir nepateikus dokumento, įrodančio gimimo datą, Palanga Visit administracija gali panaikinti pritaikytas nuolaidas ar atšaukti rezervaciją be atskiro informavimo.
4. Gimtadienio pasiūlymu gali pasinaudoti tik asmuo, galintis įrodyti, kad rezervuojamą savaitę yra jo gimtadienis ir šio pasiūlymo nuolaidos negali būti perleidžiamos kitiems asmenims.