Vasaros renginiai Palangoje 2023

Vasaros renginiai Palangoje 2023

 

 

Džiaugiamės šiltėjančiomis dienomis, ilgėjančiais vakarais ir po truputį gyva muzika, renginiais ir naujomis pramogomis užsipildančiu pajūriu. Ar jau planuojate vasaros poilsį Palangoje? Prieš rinkdamiesi poilsio datas, žvilgtelkite į toliau – tai vasaros renginiai Palangoje 2023 metais – galbūt pavyks poilsį prie jūros suderinti su jau pamėgtais, kasmetiniais festivaliais ar tapti naujų, ryškių ir smagių renginių dalimi.

$

Gegužės 26 – 28 d. - Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 2 – 4 d. - Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

$

Birželio 23 – 24 d. - Joninės Palangoje

$

Liepos 6 d. - Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

$

Liepos 19 – 22 d. - „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 17 - 20 d. - “Beach Bike Fest” Šventojoje

Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Gegužės 26 – 28 dienomis

Ko gero ne vienam iš Jūsų „Amber Wind“ pučiamųjų muzikos festivalis yra Palangos vasaros sezono pradžios simbolis – ne išimtis ir ši, artėjanti vasara. Orkestras ir šiemet miesto svečius džiugins savo energija, profesionalumu ir pučiamųjų instrumentų garsų skambesiu. Nuo džiazo standartų iki fanko bei roko muzikos skambesio – kviečiame nepraleisti ir drauge pasimėgauti šia gražia tradicija.

Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

Birželio 2 – 4 dienomis

vasaros renginiai Palangoje 2023 apartamentai Palanga Visit SPA Palangoje

Šiemet festivalis „Myliu Palangą“ skambės garsiai ir bus nepamirštamas, kadangi laukia ypatingas, 770 -ojo Palangos jubiliejaus progai skirta programa. Festivalis jau itin pamėgtas miesto svečių ir žinome kodėl – veiklų ir įdomių užsiėmimų čia randa kiekvienas. Nuo ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertų, šokio teatro pasirodymų ir miesto gatvėse skambančios gyvos muzikos iki įtraukiančių sporto varžybų, edukacinių erdvių ir veiklų vaikams. Dar vieną ryškų ir įsimintiną vasaros sezoną atidarykime drauge!

Jūsų poilsis Palangoje

Vasaros renginiai Palangoje 2023 kartu su Palanga Visit

Išskirtinės kokybės apartamentai vos keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Check our ApartmentsCheck our SPA

Joninės Palangoje

Birželio 23 – 24 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Kasmet Joninės Palangoje paminimos išlaikant senąsias tradicijas, svečius įtraukiant į smagias ir daugeliui naujas, neišbandytas edukacijas ir, žinoma, savitą žavesį ir nuotaiką kuriančiu amatininkų turgeliu. Kviečiame atvykti savojo paparčio žiedo ieškoti skambant gyvai muzikai, aplink šurmuliuojant tautodailininkams ir amatininkams, išbandant naujas, įdomias veiklas.

Gabrieliaus Vagelio pasirodymas Palangoje

Liepos 6-ąją

Šventinį liepos 6 – osios vakarą galite praleisti vieno ryškiausių ir populiariausio šių dienų Lietuvos atlikėjų koncerte. Pamėgtos dainos, šou, speciali programa ir, svarbiausia, atlikėjo atvirumas klausytojams. Padainuoti drauge, pasimėgauti Gabrieliaus Vagelio užkrečiančia energija ir pasisemti gerų emocijų kviečiame ir Jus

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

„Aurum 1006 km“ lenktynės

Liepos 19 – 22 dienomis

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

Bene ryškiausia vasaros sezono Palangoje tradicija – greičio ir azarto festivalis “Aurum 1006 km” lenktynės. Trys dienos, kurių metu be lenktynių azarto laukia ir pramogų zonos, atrakcijos vaikams ir suaugusiems, galimybė ir mėgėjams išbandyti automobilių sportą bei išvysti įspūdingus profesionalų pasirodymus. Renginiai Palangoje 2023 neatsiejami nuo šių lenktynių. Atostogoms norisi bent šiek tiek ekstremalių ir azartiškų pramogų?

“Beach Bike Fest” Šventojoje

Rugpjūčio 17 – 20 dienomis

Variklių griausmo ir geros muzikos artėjančią vasarą pajūryje tikrai nepritrūks. “Beach Bike Fest” organizatoriai žada, kad festivalio metu galingų motociklų, geros muzikos, skanaus maisto ir geros nuotaikos nepritrūks. Vienintelis toks festivalis Baltijos šalyse sukvies į pajūry svečius iš visos Europos, tad tikrai bus ką pamatyti ir išgirsti – prisijungti kviečiame ir Jus.

Vasaros renginiai Palangoje 2023 Palanga Visit apartamentai ir SPA Palangoje

SPA in Palanga

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Private time in Sauna and Jacuzzi area
just for you and your family. 

 

SPA proceduresApžiūrėti Sauną

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šiltoms, auksinėms vasaros dienoms besiritant žavingame kurortiniame Palangos miestelyje, kviečiame stabtelti ir  akimirką atsikvėpti. Ryškių įvykių ir veiklos šurmulyje mūsų ramus, skandinaviško stiliaus SPA siūlo ramybės atokampį, kuriame galite pabėgti nuo šurmulio ir pelnytai pasirūpinti savimi. Pasinerkite į raminančią mūsų pirties šilumą arba leiskite švelniems sūkurinės vonios burbulams nuplauti jūsų rūpesčius. Atsipalaiduokite masaže ar grožio procedūroje, kurią atlieka mūsų kvalifikuoti profesionalai. Mūsų SPA, kupiname ramybės ir komforto, rasite puikią pusiausvyrą tarp savo vasaros nuotykių. Taigi, nesvarbu, ar praleidote dieną tyrinėdami miestą, ar visą naktį šokdami, nepamirškite sustoti, atsigaivinti ir tikrai pasimėgauti vasaros atostogomis.

© All rights reserved
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Details