Naujieji metai 2022 Palangoje | Renginiai Palangoje

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje
2021 metų pabaigos renginiai Palangoje

Jūsų mieste paskutinę šių metų savaitę nevyksta nieko įdomaus? Nes visi keliauja į pajūrį! Tradiciškai šventiniu laikotarpiu Palanga ATGYJA. Čia ir vėl sugužės saujelė žymių atlikėjų tam, kad nustebintų kurorto poilsiautojus. Pažiūrėkite, ką Naujiesiems šiemet paruošė didžiausias pajūrio kurortas! Naujieji metai 2022 Palangoje – sutikime Naujuosius kartu!

Gruodžio 22 d. – miuziklas Paryžiaus katedra

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 d., į Palangos koncertų salę grįžta jau legenda tapęs miuziklas „Paryžiaus katedra“. Neįtikėtino populiarumo ir įvertinimo Lietuvoje bei pasaulyje sulaukęs miuziklas prieš pat šventes kviečia Jus neįtikėtinai meilės istorijai, lydimai muzikos garsų.

Gruodžio 25 d. – Justino Jaručio koncertas

Gruodžio 25 d., drauge švęsti Kalėdas kviečia Justinas Jarutis. Atlikėjas sako, kad „Kalėdos – stebuklų metas, tikrai jaučiu – koncerte stebuklingomis akimirkomis dalinsimės visi“. Jaukiomis akimirkomis dalintis galėsite skambant jau puikiai žinomiems kūriniams – „Savęs“, „Rami“, „Rugpjūtis“ – bei naujiems, Kalėdomis auksuojantiems kūriniams.

Gruodžio 26 d. – „Daddy was a milkman” koncertas

Antroji Kalėdų diena ir išskirtinis vakaras kartu su „Daddy was a milkman”. Nuo 2016 metų koncertus rengiantį atlikėją nuolatos palaiko pilnos arenos jo fanų. Pelnęs ne vieną muzikinį apdovanojimą atlikėjas garantuotai nepaliks abejingų Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai Palangoje

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Išskirtinės kokybės apartamentai keletas žingsnių nuo pajūrio pušyno

 

Check our ApartmentsCheck our SPA

Renginiai Palangoje prieš Naujuosius metus

Gruodžio 27 d.  – Humoro klubas „Su visais padažais”

Apvažiavę visą Lietuvą, gruodžio 27 dieną „Humoro klubas“ stoja Palangos koncertų salėje ir kviečia kelioms valandoms gero laiko ir geros nuotaikos.

Tradiciškai scenoje: Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis, Dominykas Klajumas

Ieškantiems gero juoko dozės.

Nepilnamečiams nerekomenduojame.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje humoro klubas

Gruodžio 29 d. – Jazzu koncertas

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Jazzu

Į šventinį muzikinį susitikimą gruodžio 29 d. Palangos koncertų salėje kviečia atlikėja Jazzu, kur skambės žinomiausios ir mylimiausios atlikėjos dainos. Atlikėja sako, kad „mes vis dar išgyvename sudėtingą laikotarpį, todėl galimybė būti visiems drauge ir koncertuoti man yra dviguba šventė, ir dovana.“ Tad laukia stebuklingas vakaras su muzika, šiluma ir neaprėpiamu džiaugsmu tiesiog būti kartu.

Gruodžio 30 d.  – kalėdinė pasaka, baletas “Spragtukas”

Gruodžio 30 dieną jau neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi tapęs baleto pasirodymas pagal E.T.A. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje ir ypatingu šventiniu laikotarpiu pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantis klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantis pasirodymas įvyks Palangos koncertų salėje.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Spragtukas

Gruodžio 31-os dienos renginiai Palangoje

Naujieji metai Palangoje

 

Gruodžio 31 d. 21:00 – „The Adele Songbook” koncertas su Katie Markham

Paskutinę šių metų dieną, 2021 m. gruodžio 31-ąją, Palangos koncertų salė prisipildys geriausiais dainininkės Adele superhitais, kuriuos atliks britų „X Factor“ finalininkė Katie Markham. Pasaulinė megažvaigždė Adele pati išrinko Katie kaip tinkamiausią šiam šou ir sykį net buvo prisijungusi padainuoti kartu. Katie Markham atliekamų dainų programos pavadinimas – „Someone Like You. Adele Songbook“. Dviejų dalių koncerte skambės populiariausi Adeles kūriniai.

Naujieji metai 2022 renginiai Palangoje Adele songbook koncertas

Gruodžio 31 d. 23:59 – Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Įspūdingi šventiniai fejerverkai, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams siūlys Naujuosius pasitinkanti Palanga. Per daugelį metų nusistovėjusi šventinio fejerverko nuo jūros tilto tradicija nesikeičia!

Kviečiame atvykti ir patirti, ką reiškia per šventes vėl atgyjanti Palanga, kiek jaukaus šurmulio ir Kalėdų dvasios čia telpa!

SPA in Palanga

Jūsų šventinio laikotarpio poilsiui

Private time in Sauna and Jacuzzi area
just for you and your family.

 

SPA proceduresApžiūrėti Sauną

© All rights reserved
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Details