2022 vasaros renginiai Palangoje

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Vasaros renginiai Palangoje

planuokite 2022-ųjų vasarą drauge su Palanga Visit apartamentais ir SPA Palangoje

 

 

Vis dažniau pasirodanti saulė, šylantis oras ir įsibėgėjęs pavasaris jau nukelia mintimis į šurmuliuojantį, gyva muzika ir pramogomis alsuojantį pajūrį. Kaip ir kasmet, renginiai Palangoje šį pavasarį – vasarą kvies Jus atsipalaiduoti ir pasimėgauti dar vienu saulėtu sezonu Palangoje:

$

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

$

Gegužės 26 – 29 dienomis - tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

$

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

$

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

$

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

$

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

$

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Balandžio 22 – 24 dienomis – Jurginių festivalis

Lietuviško pavasario, Jurginių proga, Palangą papuoš folkloro kolektyvai, kviesdami miestiečius ir svečius drauge paminėti tarptautinį Jurginių papročių festivalį „Jurgi, paimk raktus“. Visą savaitgalį čia šurmuliuos amatininkų turgeliai, kviesime jungtis į tradicinius šokius be batų, į kūrybines popietes, orientacinius žaidimus bei pasigrožėti įspūdingu ugnies reginiu.

Mūsų paveldo tradicijos – unikalios, susitikime ir puoselėkime jas drauge. Visą programą rasite čia:

Jurginiu festivalis Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Gegužės 26 – 29 dienomis – tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“

Tradiciškai gegužę vykstantis ir Palangos vasaros sezono šaukliu kasmet tampantis tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ ir vėl džiugins Palangą muzikos skambesiais. Gegužės 26 – 29 dienomis, Palangoje Jūsų laukia orkestrų pasirodymai įvairiose miesto erdvėse, edukacinės dirbtuvės bei susitikimai su meistrais. Vienintelis ir didžiausias pajūryje pučiamųjų muzikos žanro renginys žiūrovams dovanoja įspūdingus paradus, gyvą muziką ir puoselėja meilę jai. Laukiame Jūsų šioje muzikos šventėje Palangoje.

Birželio 3 – 5 dienomis – Palangos sezono atidarymas!

Muzikiniai Lino Adomaičio, Saulės kliošo ir kitų muzikos atlikėjų pasirodymai, gatvės teatro spektakliai, išskirtinės edukacijos vaikams, sveikatingumo užsiėmimai… Pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio 3 – 5 dienomis, renginiai Palangoje kiekvienam! Laukia nepamirštamos vasaros sezono atidarymo akimirkos – miesto erdvės užsipildys gyva muzika, kermošiaus prekybininkų šurmuliu, šypsenomis ir atradimais edukaciniuose užsiėmimuose. 

Visą festivalio programą rasite čia:

Palangos sezono atidarymas Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Palangos sezono atidarymas

Jūsų vasaros pradžios poilsis Palangoje

Išskirtinės kokybės apartamentai įsikūrę pušyno pašonėje – jūra visai šalia

 

Check our ApartmentsCheck our SPA

Renginiai Palangoje po vasaros sezono atidarymo

Birželio 9 – 12 dienomis festivalis „Beach Bike Fest“ Šventojoje

Birželio 9 – 12 dienomis Šventosios paplūdimiuose pamatysime baikerius ir jų organizuojamą festivalį „Beach Bike Fest“. Šis, jau kasmetinis suvažiavimas, tai keturių dienų šventė, kuri į vieną vietą, iš visos Europos suburia visus motociklų entuziastus. Organizatoriai kviečia jaukiems vasaros vakarams pajūrio gamtoje ir laikui su draugais, fone skambant roko muzikai.

Birželio 24 – 26 dienomis Joninės Palangoje

Jonines Palangoje Renginiai Palangoje Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Dvi dienas besitęsiančios pramogos ir linksmybės, Joninių tradicijos ir šurmuliuojantys amatininkų turgeliai šiemet Jūsų laukia Palangoje! Šių metų Joninės Palangoje išsiskirs renginių gausa, dėmesiu edukacijai ir tradicijų puoselėjimui –  visą savaitgalį vyks tautodailininkų ir amatininkų kermošius, laukia amatininkų edukacijos, užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Kur savojo paparčio žiedo šiemet ieškosite Jūs?

Liepos 14 – 16 dienomis „Aurum 1006 km“ lenktynės

Populiariausias 2022 metų renginys Palangoje

 

Kaip ir kasmet, greitkelis  Klaipėda – Palanga – Kretinga virs autosporto lenktynių trasa!

Didžiausias Rytų Europos autosporto festivalis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ liepos 14-16 dienomis jau 23-ąjį kartą sugrįžta į Palangą! Festivalis, kuriame greičio ir azarto nepritrūks. Būsite pakviesti apsilankyti istorinių automobilių parodoje ar šeimoms skirtose pramogų zonose, o patys neramiausi ir nenustygstantys vietoje turės galimybę tapti ne tik lenktynių stebėtojais, bet ir dalyviais.

Festivalio organizatorius D. Jonušis sako, kad „naujovių nestokosiantis 2022 m. maratonas Palangoje bus įdomus ir patiems varžybų dalyviams, ir nepalyginamai gausesniam lenktynių festivalio gerbėjų būriui“. Laukia pramogos, azartas ir tris dienas netylantis automobilių variklių griausmas.

Aurum 1006 km lenktynes Poilsis Palangoje Apartamentų nuoma

Rugpjūčio 13 dieną ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Didžiausias ekstremalaus sporto festivalis į Lietuvą, iš visų Baltijos šalių, sukviečia riedlenčių, riedučių, BMX dviračių sporto gerbėjus, o nuo pernai į programą įtrauktas ir vandens sportas! Šokių varžybos, gatvės gimnastų pasirodymai, galimybė išbandyti BMX dviračius, nemokamai pašokinėti ant batutų, išmėginti savo jėgas vandens sporto užduotyse, laisvalaikio zonos ir kitos veiklos, kuriose adrenalino nepritrūks – laukiame ir Jūsų!

SPA in Palanga

Atgaukite jėgas po įspūdžių kupinų dienų Palangoje

Privatus, tik jūsų šeimai ar draugams skirtas laikas, saunos ir sūkurinės vonios erdvėje.

 

SPA proceduresApžiūrėti Sauną

© All rights reserved
UAB Naspecto 2014 – 2023

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Details