Apie mus

Apie mus

Vertinantiems kokybę, ieškantiems aukšto privatumo ir profesionalaus aptarnavimo

Mūsų vizija

Atsisakėme požiūrio, kad esame verslas, o žmonės – mūsų klientai. Mes esame žmonės, kiekvienas išskirtinis turintis savo unikalumą, siekiantys skirtingų tikslų, tačiau kartu susibūrę dėl vieno tikslo – žmonių, kurie pas mus svečiuojasi. Kiekvieną svečią laikome bičiuliu, vadovaujamės žmogiškumo, ne verslumo principais. Žinome, kad kartais Jums gali iškilti klausimų, kurių nepatogu paklausti ir kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti primityvūs ar kvaili, bet mes manome, kad kvailų klausimų nebūna. Būna tik kvaili atsakymai, kuriais atsakoma vadovaujantis verslo standartais. Mes, Palanga Visit komanda, norime, kad mus laikytumėte draugais, kurie pasiruošę padėti, atsakyti į klausimus ir praskaidrinti jūsų nuotaiką.

Patogi lokacija

Esame įsikūrę Kąstyčio g., keli žingsniai iki pušyno, 5 minutės pasivaikčiojant iki jūros, iki pušyno – 2 min.

 Pasirūpinome, kad kiekvienas svečias turėtų parkavimo vietą. Jums neteks Palangos gatvėse ieškoti kur saugiai palikti automobilį.

Šeima

 Pradedame nuo savęs. Žinome, kad jaunos šeimos įvairiose prekybos tiekimo vietose kartais jaučiasi nepageidaujami, todėl skiriame didesnį dėmesį šeimoms su vaikais. Mes suprantame, kad kiekvienas vaikas yra mažas stebuklas, kurį taip ir vertiname. Vaikai – nuoširdžiausi mūsų draugai, kurie priverčia sušvelninti balsą, pasirinkti mielesnį žodyną ir be abejo nusišypsoti, už tai juos ir mylime. Kiekviename apartamente galime nemokamai pastatyti vaikišką lovelę, virtuvėlėse rasite visus virtuvės reikmenis, kurių Jums prireiks mažųjų gyventojų maitinimui. Savo SPA centre teikiame paslaugas ir vaikučiams, kad visi šeima galėtų mėgautis maloniomis akimirkomis.

Apartamentai

Mes nesistengiame sutaupyti, mes stengiamės pranokti jūsų lūkesčius. Keturių žvaigždučių apartamentai išsiskiria kokybišku bei moderniu interjeru. Nepriimame ekonomiškų sprendimų galvodami apie aplinką, kuri skirta maloniam Jūsų poilsiui. Kiekviename apartamente jaučiamas kokybės, išskirtinumo ir subtilios prabangos pojūtis. Pasirūpiname mielomis smulkmenomis, kurios jus džiugina ir iš tiesų yra labai reikalingos, pas mus visada rasite būtinus virtuvės ir dušo reikmenis.

Ramus poilsis ir SPA

 

 

 

 

Ištisus metus veikiantis SPA siūlo sveikatos stiprinimo programas skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, o kvalifikuoti specialistai skiria ypatingą dėmesį aptarnavimui. Pagalvojome ir apie mažuosius mūsų svečius, vaikams nuo 3 metų teikiame masažo paslaugas.

REZERVACIJA

SPA procedūrų rezervavimas. Rezervacijų keitimas ir koregavimas:  +370 630 08558 arba info@palangavisit.lt

Spa ir masažo paslaugos Palangoje | Jūsų ramus poilsis Palangoje | Nakvynė & SPA | Sukūrinė vonia | Masažai